zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Aztécké horoskopy


Jak nalézt své znamení? >>

Staří Aztékové vypracovali horoskopy založené na určitém počtu stálic umožňujících vypočítat dráhy Slunce, Měsíce a planet. Domnívali se, že znamení, v němž se každý jedinec narodil, určovalo celý jeho osud i jeho cestu na onen svět. Hadači měli obrovskou moc, protože žádná individuální ani kolektivní činnost nezačínala bez příznivého vyjádření těchto specialistů na budoucnost. Zároveň nahrazovali vědce, psychology i kněze.

Aztékové obzvlášť uctívali planetu Venuši, velkého opeřeného hada - boha Quetzalcoatla. Jako jitřenka a zároveň večernice byla Venuše symbolem života a smrti.

Aztécký horoskop se zakládal na časovém úseku 20 znamení a obsahoval následující symboly:
Krokodýl    Opice    Vítr    Osel    Dům    Rákos    Ještěrka    Jaguár    Had 
Orel    Smrt    Sup    Jelen    Zemětřesení    Králík    Chalcedon    Voda    Déšť 
Pes    Květina   

Nevíte jaké jste znamení?
Zadejte své datum narození:  (př. 5.12.1973)
 


Dům

Obviňování versus změna. Má lehkost, řečnické vlohy a bohatou fantazii. Učí se chápat nutnost změny a také příčinu a následek ve svém životě. Občas je přesvědčený, že je obětí osudu a pocit, že uvízl v rutině, pak se i přesto brání změně. Dokáže lpět na minulosti, nadávat na současnost, ale odmítá změnu. Časem zmoudří a uvědomuje si, že za vše ve svém životě je zodpovědný on sám.

Aztékové s oblibou říkali, že kolem lidí narozených v tomto znamení se vznáší ženská lehkost a nezáleží na tom, jestli jde o ženu, či muže. Mají řečnické a spisovatelské vlohy a vyzařuje z nich verbální talent. Byli mezi nimi věhlasní šamani a věštci.

Poselství pro dům: "Proč se tolik vyptáváš, lidstvo je řízeno neměnným osudem!" Tato slova delfského orákula jsou napsána na zdech chrámu stojícího i v cíli tvé cesty. Učíš se chápat, že otázka viny či neviny je součástí tvého lidského bytí. Stav mimo vinu a neposkvrněnost existoval jen v pradávných rajských časech před vyhnáním člověka z Ráje, před poznáním dobra a zla, když pachatel a oběť ještě nebyli rozděleni, když byli jedno.

Partneři: Osel, Rákos.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama