zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Aztécké horoskopy


Jak nalézt své znamení? >>

Staří Aztékové vypracovali horoskopy založené na určitém počtu stálic umožňujících vypočítat dráhy Slunce, Měsíce a planet. Domnívali se, že znamení, v němž se každý jedinec narodil, určovalo celý jeho osud i jeho cestu na onen svět. Hadači měli obrovskou moc, protože žádná individuální ani kolektivní činnost nezačínala bez příznivého vyjádření těchto specialistů na budoucnost. Zároveň nahrazovali vědce, psychology i kněze.

Aztékové obzvlášť uctívali planetu Venuši, velkého opeřeného hada - boha Quetzalcoatla. Jako jitřenka a zároveň večernice byla Venuše symbolem života a smrti.

Aztécký horoskop se zakládal na časovém úseku 20 znamení a obsahoval následující symboly:
Krokodýl    Opice    Vítr    Osel    Dům    Rákos    Ještěrka    Jaguár    Had 
Orel    Smrt    Sup    Jelen    Zemětřesení    Králík    Chalcedon    Voda    Déšť 
Pes    Květina   

Nevíte jaké jste znamení?
Zadejte své datum narození:  (př. 5.12.1973)
 


Had

Konflikt versus vyrovnané ovládání. Je bystrý, vnímavý, citlivý, intuitivní. Dokáže nahlížet pod povrch věcí. Soucit k druhým mu otevírá Bránu ke štěstí. Pokud neporozumí protikladům ve vlastním nitru nebo je nezvládne, stane se domýšlivým. Pak jeho život provázejí zápasy a potyčky, které se jiným zdají nesmyslné. Převládne v jeho životě touha ovládat druhé a je neochotný vzít v úvahu jiný názor než svůj. Svoji sílu projevuje jako neadekvátní agresivitu. V případě, že svoji sílu umí využívat a ne zneužívat, naučí se z minulých zkušeností řešit problémy přítomnosti. Umí pak na problémy nahlížet i z hlediska toho druhého. Poznává, že k životní vyrovnanosti a vnitřní motivaci jsou potřebné protiklady. Poznává sám sebe prostřednictvím druhých. Je léčitel sám sobě a pomáhá najít vnitřního léčitele i druhým.
Narodí-li se člověk v tomto znamení, má podle starých Aztéků všechny předpoklady stát se velkým šamanem. Hadi jsou spiritisty, médii, nejmocnějšími muži a ženami společnosti. Bývají obdařeni vysoce magickou a zároveň prudce sexuální energií.

Poselství pro hada: Už víš, že tvoje skořápka má hluboké praskliny a že bys měl umožnit zrod něčeho nového. Jisté téma tvého života zastaralo, nějakou úlohu jsi už splnil. Tvoje cesta vyžaduje odstranit zbytky skořápky a vysvobodit se z nich. Bude to vyžadovat hodně síly, úsilí, těžké práce a také bolesti. Ale ty už víš, že není cesta zpátky.

Partneři: Jaguár, Orel.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama