zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Aztécké horoskopy


Jak nalézt své znamení? >>

Staří Aztékové vypracovali horoskopy založené na určitém počtu stálic umožňujících vypočítat dráhy Slunce, Měsíce a planet. Domnívali se, že znamení, v němž se každý jedinec narodil, určovalo celý jeho osud i jeho cestu na onen svět. Hadači měli obrovskou moc, protože žádná individuální ani kolektivní činnost nezačínala bez příznivého vyjádření těchto specialistů na budoucnost. Zároveň nahrazovali vědce, psychology i kněze.

Aztékové obzvlášť uctívali planetu Venuši, velkého opeřeného hada - boha Quetzalcoatla. Jako jitřenka a zároveň večernice byla Venuše symbolem života a smrti.

Aztécký horoskop se zakládal na časovém úseku 20 znamení a obsahoval následující symboly:
Krokodýl    Opice    Vítr    Osel    Dům    Rákos    Ještěrka    Jaguár    Had 
Orel    Smrt    Sup    Jelen    Zemětřesení    Králík    Chalcedon    Voda    Déšť 
Pes    Květina   

Nevíte jaké jste znamení?
Zadejte své datum narození:  (př. 5.12.1973)
 


Krokodýl

Zmatek versus tajemství. Je mu vlastní ráznost, účelnost, prosazení, autoritativnost, zvláštní zasněnost. Pochybuje a má zmatek ohledně vlastních pocitů. Pocity se nepříjemně střídají. Dokáže být nerozhodný a pasivní. Je však schopen vidět to, co druzí nevidí. Je otevřen tajemstvím života. Staří Aztékové říkali, že Krokodýli se dají "snadno ovládat" ročním pánem, což znamená, že se nechají ovlivnit duchem doby.

Poselství pro krokodýla: Nebudeš ušetřen odhalení toho, co ti mělo zůstat utajeno. Pochopíš, že ses nechal tahat za nos a je docela možné, že se občas skutečně cítíš jako osel. Pravdou však zůstává, že se díky voňavé baště vždy konečně zvedneš ze svého křesla. Rozhýbeš se už bez cizího vedení a z vlastní iniciativy - a o to jde!

Jakmile člověk- Krokodýl intenzivně a pravidelně zpracovává podvědomé impulsy- většinou závislosti, jenž vystupují z podvědomí, nemohou mu již ostatní v žádném případě ublížit.

Partneři – Pes a Opice.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama