zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Aztécké horoskopy


Jak nalézt své znamení? >>

Staří Aztékové vypracovali horoskopy založené na určitém počtu stálic umožňujících vypočítat dráhy Slunce, Měsíce a planet. Domnívali se, že znamení, v němž se každý jedinec narodil, určovalo celý jeho osud i jeho cestu na onen svět. Hadači měli obrovskou moc, protože žádná individuální ani kolektivní činnost nezačínala bez příznivého vyjádření těchto specialistů na budoucnost. Zároveň nahrazovali vědce, psychology i kněze.

Aztékové obzvlášť uctívali planetu Venuši, velkého opeřeného hada - boha Quetzalcoatla. Jako jitřenka a zároveň večernice byla Venuše symbolem života a smrti.

Aztécký horoskop se zakládal na časovém úseku 20 znamení a obsahoval následující symboly:
Krokodýl    Opice    Vítr    Osel    Dům    Rákos    Ještěrka    Jaguár    Had 
Orel    Smrt    Sup    Jelen    Zemětřesení    Králík    Chalcedon    Voda    Déšť 
Pes    Květina   

Nevíte jaké jste znamení?
Zadejte své datum narození:  (př. 5.12.1973)
 


Květina

Stagnace versus transformace. Květina má spojení s oním světem. Dokáže žít úspěšným a spokojeným životem. Pokud na ni začne působit stagnace, pak se snaží vytěsnit své pocity smutku, tím se ovšem ocitá ve slepé uličce a zároveň má strach opustit či ztratit staré a známé. Žije jen minulostí a fyzicky i mentálně stagnuje. Je netečná. Má masku, kterou nosí a ukazuje světu i sama sobě. Není ochotná prožít citovou bolest. V případě, že zapůsobí vliv transformace, opustí vše staré, aby tak vznikl prostor pro nové. Je schopna lásky naplno. Dokáže se i rozloučit a vzdát něčeho, co dlouhou dobu patřilo k jejímu životu. Dovolí si truchlit a dojde tak k pochopení, že nikdy nic neumírá, že se to pouze transformuje. Odhaluje tajemství přechodu mezi starým a novým a chápe, že v tomto meziprostoru se nachází „truchlení“. Je otevřena změně a příležitosti, které s sebou změna nese.

Básnické a umělecké nadání bylo pro Aztéky nadáním duchovním, tvořit básně a písně znamenalo nabízet "květiny bohům". Proto se prý v tomto znamení rodí ti nejschopnější umělci.

Poselství pro květinu: Pochop, kdy nadešel čas vyjádřit, co se děje ve tvém životě a co cítíš. Bez přijmutí vnějších a vnitřních dějů týkajících se tvého bytí není možný pokrok, jen kroky zpátky a úpadek. Budeš muset jednoduše vyslovit všechno, co sis nechávala dosud pro sebe. Správně poznáš, kdy už není čas na mlčení, kdy přišel čas citů. Vypovídej se před přítelem, a pokud nemáš nikoho, na koho by ses mohla obrátit, nikoho, kdo by tě vyslechl, vyhledej nějakého terapeuta. Najdeš tak způsob, jak spojit rozum a emoce, mysl a instinkt. Už se nenecháš trápit city, ani jimi nebudeš trápit jiné, ani je nenecháš nevyjádřeny. Můžeš a dokážeš je projevovat tak, jak přicházejí. Nebudeš však přehánět jejich význam a ani je zveličovat.

Partneři: Pes, Opice.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama