zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Aztécké horoskopy


Jak nalézt své znamení? >>

Staří Aztékové vypracovali horoskopy založené na určitém počtu stálic umožňujících vypočítat dráhy Slunce, Měsíce a planet. Domnívali se, že znamení, v němž se každý jedinec narodil, určovalo celý jeho osud i jeho cestu na onen svět. Hadači měli obrovskou moc, protože žádná individuální ani kolektivní činnost nezačínala bez příznivého vyjádření těchto specialistů na budoucnost. Zároveň nahrazovali vědce, psychology i kněze.

Aztékové obzvlášť uctívali planetu Venuši, velkého opeřeného hada - boha Quetzalcoatla. Jako jitřenka a zároveň večernice byla Venuše symbolem života a smrti.

Aztécký horoskop se zakládal na časovém úseku 20 znamení a obsahoval následující symboly:
Krokodýl    Opice    Vítr    Osel    Dům    Rákos    Ještěrka    Jaguár    Had 
Orel    Smrt    Sup    Jelen    Zemětřesení    Králík    Chalcedon    Voda    Déšť 
Pes    Květina   

Nevíte jaké jste znamení?
Zadejte své datum narození:  (př. 5.12.1973)
 


Opice

Pýcha versus pokora. Je přátelská a oblíbená, živá, vitální a dovedná. Dokáže však být i ješitná a namyšlená. Dokáže se zaseknout ve způsobech, kdy už staré způsoby chování nefungují. Dovoluje, aby jí pýcha bránila v osobním vývoji. Marně dokáže zápasit se situací, nad níž už ve skutečnosti nemá žádnou kontrolu. Pokud si osvojí schopnost podívat se na záležitost i z druhého pohledu, pak je ochotna se učit. Pochopí, že úspěch občas vyžaduje nějakou oběť. Naučí se nechávat věci, ať se dějí bez potřeby proces ovládat. Je tolerantní.

Říká se, že Opice je jedno z nejšťastnějších znamení a ti, kteří se narodili v jejím vlivu, budou mít v životě štěstí na své straně, ať již jde o manželství, děti, obchod, či peníze.

Poselství pro opici: Tvůj život je uvězněn v bublině představ stejně jako homunkulus v laboratorní zkumavce. Vynakládáš mnoho energie na její vytvoření a čas od času musíš přinést, aby mohly být uvězněné síly opět uvolněny, což vyžaduje přirozeně další energii. Bez oběti a bez zničení jisté části svého iluzorního světa, svého života v představách a ne v realitě, budeš stagnovat, pohybovat se v začarovaném (ďábelském) kruhu, síly ti budou ubývat a budeš stále neduživější. Nezapomínej, že zničen bude jen obraz, představa. Pravdu nelze zničit, destrukce se jí netýká.

Pochop, že jsi stvoření a ne stvořitel. Podléháš vyšším zákonům, větším a obsáhlejším souvislostem. Najdeš tak svůj vnitřní klid a svou životní dráhu, nad kterou bude zářit ta pravá hvězda. Dojdeš k poznání, že všechny ostatní hvězdy jsou produktem Hollywoodu. Hezké obrázky, na pohled okouzlující, ale ve skutečnosti jen z krepového papíru.

Partneři: Květina, Krokodýl.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama