zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Aztécké horoskopy


Jak nalézt své znamení? >>

Staří Aztékové vypracovali horoskopy založené na určitém počtu stálic umožňujících vypočítat dráhy Slunce, Měsíce a planet. Domnívali se, že znamení, v němž se každý jedinec narodil, určovalo celý jeho osud i jeho cestu na onen svět. Hadači měli obrovskou moc, protože žádná individuální ani kolektivní činnost nezačínala bez příznivého vyjádření těchto specialistů na budoucnost. Zároveň nahrazovali vědce, psychology i kněze.

Aztékové obzvlášť uctívali planetu Venuši, velkého opeřeného hada - boha Quetzalcoatla. Jako jitřenka a zároveň večernice byla Venuše symbolem života a smrti.

Aztécký horoskop se zakládal na časovém úseku 20 znamení a obsahoval následující symboly:
Krokodýl    Opice    Vítr    Osel    Dům    Rákos    Ještěrka    Jaguár    Had 
Orel    Smrt    Sup    Jelen    Zemětřesení    Králík    Chalcedon    Voda    Déšť 
Pes    Květina   

Nevíte jaké jste znamení?
Zadejte své datum narození:  (př. 5.12.1973)
 


Orel

Vyhoření versus jasné porozumění. Orel je nadaný v materiálním i duchovním světě. Je vášnivý a očekává od života to nejlepší. Dokáže se projevit i ve své výbušnosti. Je chytrý, silný a obratný. Jeho emoce dokáží být opravdu čas od času hodně bouřlivé. Učí se být za své emoce odpovědný. Když dojde u něho k vyhoření, je to pocit, jako by jenom přežíval a nežil naplno. Chybí mu tvořivost. Tvoří asi tak, jako když se svíčka zapálí na obou koncích naráz. Chybí mu radost ze života. Ulpívá na drobných životních zraněních. Pokud u něho převládá jasné porozumění, pak je optimistický, srší pozitivní energií a je velmi činorodý. Má schopnost dát formu a strukturu chaotickému nepořádku. Je úspěšný a dokáže druhým odhalit své „pravé“ já. Má hojnost energie.

Musí se naučit kontrolovat své bouřlivé emoce a být více odpovědný, pak se z něho stane skutečný Orel s mimořádnými schopnostmi a skvělým osudem.

Poselství pro orla: Na konci cesty tě čeká důvěra ve vlastní přesvědčení o hloubce svých duchovních a náboženských zkušeností. Zpupné filozofování ustoupí pokornému stanovisku a jednání. Budeš tolerantnější k sobě i ostatním a nebudeš pociťovat už potřebu nevyhnutelně dokazovat, že jsi jediný, kdo ví. Každé náboženství, které vede k bohu, může vést a doprovázet hledající. Tvá cesta je výlučně tvou cestou a můžeš po ní kráčet jen ty sám.

Partneři: Ještěrka, Had.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama