zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Aztécké horoskopy


Jak nalézt své znamení? >>

Staří Aztékové vypracovali horoskopy založené na určitém počtu stálic umožňujících vypočítat dráhy Slunce, Měsíce a planet. Domnívali se, že znamení, v němž se každý jedinec narodil, určovalo celý jeho osud i jeho cestu na onen svět. Hadači měli obrovskou moc, protože žádná individuální ani kolektivní činnost nezačínala bez příznivého vyjádření těchto specialistů na budoucnost. Zároveň nahrazovali vědce, psychology i kněze.

Aztékové obzvlášť uctívali planetu Venuši, velkého opeřeného hada - boha Quetzalcoatla. Jako jitřenka a zároveň večernice byla Venuše symbolem života a smrti.

Aztécký horoskop se zakládal na časovém úseku 20 znamení a obsahoval následující symboly:
Krokodýl    Opice    Vítr    Osel    Dům    Rákos    Ještěrka    Jaguár    Had 
Orel    Smrt    Sup    Jelen    Zemětřesení    Králík    Chalcedon    Voda    Déšť 
Pes    Květina   

Nevíte jaké jste znamení?
Zadejte své datum narození:  (př. 5.12.1973)
 


Rákos

Honba za chimérou versus úkol žít tady a teď. Je štědrý a moudrý, dokáže být druhým oporou. Je praktický a starostlivý. Dochází u něho k citovým zmatkům, a tím i k nevěře. Dokáže mu chybět radost z daného okamžiku. Hledá štěstí mimo sebe, podléhá sebeklamu a honí se za nedosažitelným. Má strach z omezení. Citově stagnuje a umí usnout na vavřínech. Poučí-li se ze svého života, pak soucítí s druhými a má pocit, že ho svět netísní, ani nezaskočí. Dokáže stát pevně nohama na zemi a zároveň být v kontaktu se svým nitrem. Uzavře jeden cyklus a pak otevírá další. Je celistvým člověkem, který je oporou druhým.

Podle staromexické mytologie se v Rákosu narodil opeřený had, nositel světla, a na zem sestoupili bohové. Tito lidé jsou velmi užiteční.

Poselství pro rákos: Víš už, že jsi zhřešil, kde a kdy. Víš i to, že se to stalo jen proto, aby ses měl k čemu přiznat. Každé doznání ubírá tvému egu na velikosti a zvětšuje slávu Boží. Život ti pomáhají vyzdvihovat nebeský pořádek stvoření a vážit si ho a pohřbít tak svoji subjektivitu.

Partneři: Vítr, Dům.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama