zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Aztécké horoskopy


Jak nalézt své znamení? >>

Staří Aztékové vypracovali horoskopy založené na určitém počtu stálic umožňujících vypočítat dráhy Slunce, Měsíce a planet. Domnívali se, že znamení, v němž se každý jedinec narodil, určovalo celý jeho osud i jeho cestu na onen svět. Hadači měli obrovskou moc, protože žádná individuální ani kolektivní činnost nezačínala bez příznivého vyjádření těchto specialistů na budoucnost. Zároveň nahrazovali vědce, psychology i kněze.

Aztékové obzvlášť uctívali planetu Venuši, velkého opeřeného hada - boha Quetzalcoatla. Jako jitřenka a zároveň večernice byla Venuše symbolem života a smrti.

Aztécký horoskop se zakládal na časovém úseku 20 znamení a obsahoval následující symboly:
Krokodýl    Opice    Vítr    Osel    Dům    Rákos    Ještěrka    Jaguár    Had 
Orel    Smrt    Sup    Jelen    Zemětřesení    Králík    Chalcedon    Voda    Déšť 
Pes    Květina   

Nevíte jaké jste znamení?
Zadejte své datum narození:  (př. 5.12.1973)
 


Smrt

Nedůvěra versus důvěra. Proměna, lehkost, živost, ženskost, služba, úspěch, hojnost a bohatství, jsou důležitá slova tohoto znamení. Je jim dána verbální dovednost. Výzvou pro ně je: naučit se naslouchat vnitřnímu hlasu. Pokud ho neslyší, pociťují obavy z budoucnosti, odmítají zkusit něco nového, chybí jim hravost a provází je životem slepá naivita, která dovoluje druhým, aby je zneužívali. Jestliže se otevřou božskému vedení, které pramení z důvěry, jsou ochotni ke skoku do neznáma. Věří, že život jim dává vše, co potřebují, až to potřebovat budou. Opouštějí staré způsoby myšlení.

Lidé narození v tomto znamení mají vskutku štěstí, jde totiž o jedno z nejpříznivějších předpovědí indiánského horoskopu. Pro Aztéky představovalo podsvětí zdroj vší energie a růstu.

Poselství pro smrt: Součástí života je naučit se nevstupovat do boje a vzdát se zápolení. Tvým úkolem je vydat se zcela sama po neviditelné cestě, na které nebudeš potřebovat potvrzení a povzbuzení těch druhých. Vzdal se přitom od bojové vřavy života a vykroč cestou hledání, ne cestou soupeření, soutěživosti a závodění. Uč se konat bez činů, dělat nicneděláním. Naučíš se tak vzdávat úctu oběma světům. Nenechat se vláčet a bojovat s větrnými mlýny, ani stavět vzdušné zámky, které se pokaždé znovu zřítí. Jednou nohou budeš stát na této straně, druhou na oné a pochopíš, že neexistuje nic, za co by stálo bojovat. Pak budeš současně hlavou i ocasem hada, které zmizely v sobě.

Partneři: Orel, Sup.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama