zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

byk Býk - Horoskopy pro ženy 2013

Práce

Zjišťujete, že začátek roku pro Vás není v práci příliš příznivý, a do toho všeho přichází Váš nadřízený s neustálými inovacemi? Nemusíte jít s davem, a čekat jen, co se stane. Vytrvejte do března, kdy budete mít více možností ukázat, co dokážete. Červencový měsíc bude skutečně přelomový. Je nutné také pamatovat, že máte osobní život a blízké, kteří by s Vámi rádi trávili volný čas. Konec léta se pozitivně odráží na Vaší motivaci k dalším pracovním povinnostem.

Vztahy

I když se nyní těšíte z nového vztahu, neznamená to ještě, že je to přesně to, co jste hledala. Pokud počkáte s dalším vztahem na měsíc březen, pak se budete moci těšit ze spontánního prožívání. Pokud nehledáte změnu ve Vašem osobním životě, ale spíše byste chtěli vztah upevnit, pak duben se jeví jako nejvhodnější měsíc.

Peníze

Nepatříte-li k těm, kteří se na konci roku doslova vydali z peněz, pak zbývající částky je vhodné promyšleně investovat. Kupříkladu taková elektronická hračka, či komodita je vhodným řešením. Třetí měsíc v měsíci Vám může přinést kýžený zisk. Ať už jste podnikajícím subjektem, nebo zaměstnancem, kterému nekončí práce přesně s koncem pracovní doby, tak Vás může čekat v měsíci srpnu úspěch, či vzestup v kariérním žebříčku.

Zdraví

Mrazivé zimní měsíce, stejně tak vlezlé počasí se na Vás může odrazit v podobě nepříjemného nachlazení, bolavých kloubů. Oproti tomu březen i duben pocítíte příliv energie, kdy se Vám vrátí i chuť do větší sportovní aktivity. Pozitivní změna se pak odrazí nejen po psychické, ale i fyzické stránce a vzhledu, jako takovém. Pozor na případné úrazy, které by Vás mohly potkat mezi květnem a červnem. Letní období Vás opětovně posílí, a bude Vás to lákat prožít dobrodružství na cestách.


Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama