zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

ryby Ryby - Horoskopy pro ženy 2013

Práce

Zavedená pravidla, stejně tak postupy prací budou v příštím roce minulostí. Ani Vy nebudete tzv. sedět v koutě, ale na změnách budete plně participovat. Změna s sebou přinese i větší tlak a potřebu vnitřní síly, což se Vám nemusí líbit. Březen je ideálním měsícem, kdy si můžete říci, jaké máte plány a cíle, jaké cesty Vás k cílům zavedou. Čekáte-li úspěch, stejně tak ideální spolupráci, pak se dočkáte s příchodem letního období, kdy tato rovina bude stabilní až do konce roku.

Vztahy

Nehledejte nepřátele tam, kde nejsou. Toho se držte hned na začátku roku. I když se může zdát, že jste vyhledávanou osobou ve společnosti, stále stůjte pevně nohami na zemi. Květen je skutečně měsícem lásky, tedy alespoň pro Vás. Hledáte-li romantický vztah a naplnění, pak se může dočkat v období od června do listopadu. Poslední dva měsíce v roce si hlídejte partnera, protože konkurence číhá nejen v práci, ale také osobním životě.

Peníze

I přes veškerou snahu tolik neutrácet, bude těžké kočírovat výdaje, když jsou tolik rozmanité. Kde však můžete snížit investice, jsou Vaše koníčky, záliby, zábava. Z ušetřených peněz pak můžete například zaplatit společnou dovolenou. Budete-li mít s partnerem jeden účet, pak se můžete dočkat i finanční vzpruhy.

Zdraví

Na začátku roku můžete pociťovat potřebu se nezanedbávat, co se týká péče o vnitřní i vnější blaho, což je ovšem dobře. Díky tomu se budete lépe cítit. Jak letní období, tak zbývající část roku Vám podá důkaz, že trpělivost ve změně k lepšímu, se vyplatí.


Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama