zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

lev Lev - Horoskopy pro ženy 2016

Práce

Těžkosti v práci se dostaví hned s příchodem roku 2014. Pokud se snadno vytočíte, a nedokážete si pohlídat chladnou hlavu, pak může být atmosféra na pracovišti velmi hustá. Především podnikající subjekt by měl jednat s rozvahou, a snažit se vyhýbat konfliktním situacím. Jak se přehoupne první polovina roku, pocítíte změnu k lepšímu. Budete stát pevně nohami na zemi. Pozor však na to, abyste nenarazila, pokud budete nosit hlavu příliš vysoko.

Vztahy

Vzhledem k tomu, že si nosíte práci i domů, kdy o ní stačí jen mluvit, je i Váš osobní vztah na tenkém ledě. Dokonce vše může zajít až tak daleko, že v únoru může dojít k nevěře. Dojde na prověření pevnosti Vašeho partnerství. V případě, že hned neutečete z boje, se začátkem léta budete moci těšit již z lepší atmosféry.

Peníze

Není od věci hned s příchodem ledna zvážit všechny Vaše finanční možnosti, ale také zapátrat, co jste komu, co půjčili. Je možné, že měsíc duben Vám přinese věno, či dědictví. Hned následující měsíc Vás může čekat větší výdaj spojený s chodem domácnosti. Vždy, když jste venku, není nutné tolik utrácet, mějte stav financí pod kontrolou.

Zdraví

Druhý měsíc v roce 2014 Vás může nemile překvapit střevními těžkostmi. Oproti tomu květen pro Vás bude znamenat lepší zdraví, které bude zapříčiněné Vaší volbou ve stravování. Je dobré se zaměřit na ovoce v jakékoli formě.


Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama