zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

strelec Střelec - Horoskopy pro ženy 2016

Práce

Bohužel kolegialita na pracovišti nebude zrovna na začátku roku převládat. Důvodem může být i nejistota v zaměstnání. Vy byste se však měla nad situací povznést. Jste-li živnostníkem, pak květen pro Vás bude znamenat možnou novou formu obchodního kontraktu. Studujete-li, pak říjen Vám může být nakloněný co do úspěšnosti složení zkoušek.

Vztahy

Prakticky celý příští rok Vás čeká komunikace bez většího zádrhele. I když je oficiálně květen měsícem lásky, tak březen pro Vás bude takovým malým květnem. Romantika spojená s dobrodružstvím Vás potká v letním měsíci, pozor však na partnera, který může podlehnout flirtu.

Peníze

Není nezbytně nutné, abyste hned na začátku roku investovala. Mohlo by totiž také dojít k nemalé ztrátě peněz. Měsíc březen bude naznačovat, že předchozí finanční ztráta bude pomalu dorovnávána. Po celé letní období se budete moci těšit ze stabilní situace. Pozor však na závěr roku, který by ve spojení s cestou do zahraničí, mohl přinést nemalé výdaje.

Zdraví

Únor a březen, tak v těchto měsících se snažte vyvarovat sportům, ve kterých nejste kované. Srpen by zase mohl přinést úraz, či omdlení z velkého horka. Ovšem závěr roku přinese načerpání potřebné energie, vitality a pevného zdraví.


Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama