zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro psy


Pes je věrný přítel a ochránce domova. Je to přítel, který má rád svého pána nepodmíněnou láskou. Snaží se mu být kamarádem i ochráncem a vždy věrně čeká na svého pána. Má radost, když se mu jeho pán vrátí domů a nezlobí se na něho, když náhodou zvedne hlas nebo snad i ruku. Je mu věrný za všech okolností. Spousta lidí by se od svého psího miláčka mohla učit pravé lásce bez podmínek. Taková psí láska je. I na pejska, stejně jako na člověka, působí energie dne, kdy se narodil. Jinak se chová pes narozený v Býku a jinak pes narozený ve Štíru.

Beran    Býk    Blíženci    Rak    Lev    Panna    Váhy    Štír    Střelec    Kozoroh 
Vodnář    Ryby   


Horoskopy pro psy - Ryby

Já jsem Pejsek narozený v Rybách, které představují nedotknutelnost, představivost, citlivost a romantiku. Pro mě je prý životním úkolem zůstat v kontaktu s realitou a zároveň si udržet spojení se svým vnitřním hlasem.

Jsem Pes, který často sní, je tichý a v klidu pozoruje své okolí. Kolikrát se i několik hodin nemusím pohnout, jen nadzvednu jedno oko, překontroluji své okolí a pak zase „jakoby“ spím. Ale nevěř tomu, že spím, já vnímám, i když mám zavřené oči. To pak kolikrát své okolí pěkně překvapím velmi rychlou reakcí.

Má povaha je velice mírná, zvlášť ve svém domácím prostředí bývám klidný a příjemný. Mám rád tichou hudbu a harmonii a klid svého domova. Život v bouřlivém prostředí vnímám daleko intenzivněji než většina mých psích kamarádů a mohu reagovat překvapivě silnými známkami nespokojenosti.

Neobyčejné nadšení a spokojenost mi přináší koupel. Vodu mám moc rád, jsem zkrátka vodní živel, tak se nedivte, že se občas odskočím vykoupat do nedalekého rybníka.

Pocity jakéhokoli druhu mám zesílené. Můžu mít ohromnou radost, když spatřím vlastní obraz v zrcadle nebo některého psího kamaráda v televizi. Rád poslouchám pohádky a koukám na televizi. Nebo ani moc nekoukám, jen ležím a vnímám, co se tam děje. Nespím, všechno slyším. Jen medituji po svém, psím způsobu.

Rád si hraji sám nebo s jiným pejskem, případně s dětmi. Jsem samotář i kolektivní Pes. Jsem velmi přizpůsobivý. Nemám moc rád změny, ale přijímám je jako nedílnou součást života. Rád unikám do svého vlastního kouzelného světa, kde je všechno v pořádku.

Mohu žít se svým Pánem v domě i venku u boudy. Jsem vděčný za vše, co se mi dostává. Jsem připravený na jakoukoli situaci a vím, že ji zvládnu.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama