zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Co pro muže rozhodně není sexy podle astrologických znamení

Muži narození ve znamení berana milují den naplněný energií a nadšením. Nenávidí, když si ženy příliš stěžují, že jsou unavené. Myslí si, že když dívka je opravdu unavená, měla by se jít domů vyspat a přestat plýtvat svým i jeho časem. Slova 'Jsem vyčerpaná' jsou pro berany horší, než neoholené podpaží.

 

 

Muži narození ve znamení býka nenávidí, když ženy příliš mluví. U býka platí, že méně je někdy více. Nemusíte vypadat rovnou jako Angelina Jolie, stačí, když budete používat mozek. Naučte se mluvit očima.

Muži narození ve znamení blíženců jsou naštvaní, když se dívky více starají o svůj mobilní telefon, stále kontrolují různé sociální sítě a nevěnují pozornost, tomu co jim říká, nebo co se před nimi právě děje. V takovou chvíli by si muži raději přáli stát se právě jednou z těchto technologií.

Muži narození ve znamení raka nemají rádi nepořádek. Nejprve potřebují zjistit, jak žena žije. Trochu nepořádku tu a tam ještě snesou. Např. Neroztříděná pošta na stole, ale špinavé nádobí, nebo vlasy v koupelně jsou nepřípustné. Vyvolávají v mužích dávivý reflex.

Muži narození ve znamení lva vám mohou přijít jako dobrodružní, sebejistí lidé. Také působí jako osobnost, ale v nitru duše si sebou nejsou úplně jistí. Pokud dojde na intimní sblížení, potřebuje se cítit jako vůdce. Ve chvíli, kdy žena převezme iniciativu, může se stát, že stáhne a má tendence schovat se pod sukně své matky.

Muži narození ve znamení panny jsou vybíraví. Vědí, co mají rádi a co se jim naopak nelíbí. Pokud vám takoví muži přenechají iniciativu ve vaší ložnici, je to předzvěst toho, že s vámi chtějí strávit celý zbytek svého života. To ale platí pouze v případě, že jste jedničkou v hygieně, ale nejste extravagantní, co se týče parfémů, líčení, nebo účesů. Mužům pannám záleží na čisté pokožce, dechu a vlasech. Preferují přírodní vzhled.

Muži narození ve znamení vah nejsou příliš stálí ve svých názorech a preferencích. Jeden týden preferují blondýnku a druhý týden se jim líbí brazilská bruneta. Jeho představivost je velmi důležitou součástí jeho sexuální identity. Jestli existuje žena, která ho nezaujme, je to právě ta, která je bez fantazie. Potřebuje ženu plnou kreativity, se smyslem pro humor a smyslem pro estetiku.

Muži narození ve znamení škorpiona jsou tajemné typy. Nesnáší ženy, které považují dlouhé emocionální rozhovory jako sexuální předehru. Toto je pro ně vysloveně anafrodiziakální. Pokud chcete se štírem vést rozhovory, rozhodně to nedělejte na stejném místě, kde leží polštáře.

Muži narození ve znamení střelce nesnášejí stereotyp, zejména v posteli. Pokud zavětří jen jeho náznak, okamžitě odchází za svými kamarády. Potřebují milostný život plný překvapení na různých místech a v různých pozicích. Pokud ho chcete sexuálně naladit, převlékněte se za služebnou, zdravotní sestřičku, nebo pečovatelku.

Muži narození ve znamení kozoroha opravdu nesnášejí věci, které nejsou sexy. Kozorozi jsou zvyklí na svou konkurenci a zároveň jsou zvyklí v lásce vyhrávat. Ale pokud dá žena najevo, že má o sobě nízké mínění je to pro ně stejně odpudivé jako spodní prádlo po babičce. Takže pokud jste se sebou nespokojené, nesmíte to před kozorohem dát znát.

Muži narození ve znamení vodnáře uznávají jako sexuální bohyni typy jako je např. Angelina Jolie. Ne ovšem pro její krásu, ale díky její charitativní činnosti. Vodnáři jsou znamení altruismu a velkorysosti a nesnáší lakotu a bezohlednost. Takže pokud chcete s vodnářem zažívat žhavé chvíle, musíte být stejný dobrodinec jako on.

Muži narození ve znamení ryb jsou opravdu citliví. Neradi o sobě poslouchají v dobrém i ve špatném smyslu. Špatně snáší rady o sobě samém. Takže pokud si s ním chcete užít, nesmíte mu radit, ani ho kritizovat a ani obdivovat. Snažte se na něj jít pomalu a porozumět jeho povaze. Potom pro něj budete nejsladší příliš mnoho otázek.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama