zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskop radi: Jak mít krásné nohy

1. Vyberte si správné oblečení.

Dobrý výběr oblečení může udělat hotové zázraky. Jste-li menší postavy a máte-li kratší nohy, budou vám slušet spíše kratší sukně a kraťasy do půli stehen, protože vám opticky prodlouží nohy a celou postavu. Pokud máte širší stehna a boky, vyberte si něco, co je zakryje, ale příliš nezdůrazní, na druhou stranu to ale nesmí být moc volné, aby to na vás nevytvořilo nevzhledný pytel. Pro ženy, které jsou vysoké a mají dlouhé nohy, se naopak hodí delší kraťasy, mohou si také dovolit rozšířené sukně nebo maxišaty.

 

2. Zkuste boty na vysoké platformě.

To platí především pro ženy menšího vzrůstu. Díky dnešní nabídce bot na vysokém podpatku můžete mít krásné dlouhé nohy. Pokud jste nesvá z vysokých podpatků, platforma je nahradí a je také pohodlnější. Chce to jen trochu tréninku pro ladnou chůzi. Pravidelná chůze na podpatcích navíc tvaruje lýtka.

 

3. Cvičte, běhejte, jezděte na kole, choďte a plavte.

Léto láká k nejrůznějším sportovním aktivitám. Vyberte si takové, které vám vyhovují, a zaměřte se na tvarování svých nohou. Uvidíte, že budou brzy mnohem krásnější. Nejlépe vaše lýtka a stehna tvaruje jízda na kole a rychlá sportovní chůze nebo běh. Můžete si ale také dopřávat výšlapy do hor, turistické výpravy nebo si třeba chodit pravidelně zaplavat.

 

4. Dopřejte si peeling a masáž nohou.

Není nic příjemnějšího než masáž nohou. Dopřejte si ji i vy. Masážní procedura často začíná jemným peelingem, pokračuje omýváním a vtíráním oleje. Některá masážní studia se postarají o celé vaše nohy včetně lýtek a stehen, jinde vám udělají specifickou reflexní masáž chodidel, která je však velmi prospěšná pro celé vaše tělo. Po masáži se budete cítit tak lehké, jako byste chodily na obláčku.

 

5. Nezapomeňte na důkladnou depilaci.

Ochlupení na nohou a v oblasti bikin se už dávno nenosí. Pečujte o sebe pravidelně i v tomto směru. Pořiďte si depilační strojek, kvalitní holítko, epilační krém, nebo svou péči svěřte některému ze zkrášlujících salónů. Po zákroku vždy použijte ošetřující péči. Nezapomeňte, že minimálně osm hodin poté byste se neměly opalovat, abyste předešly poškození kůže. A pak už hurá do plavek a k vodě.

 

6. Ozdoby a lakování udělá vaše nohy krásnějšími.

Ozdoby nohou k létu neodmyslitelně patří. Pokud máte otevřené boty, nezapomeňte si nalakovat nehty na nohou, než vyrazíte. Pořiďte si nějaký hezký kotníkový náramek nebo prstýnek na nohu, který bude ladit s vašimi dalšími šperky nebo doplňky. Zaujmete tím pozornost a odpoutáte ji od jiných problémových partií.

 

7. Zkuste lesklé punčocháče nebo punčochy ve spreji.

To, co může vašim nohám přidat na kráse, jsou hezké lesklé punčocháče, tvarující punčochy nebo třeba punčochy ve spreji pro horké letní dny. Při výběru nezapomeňte zvolit správný odstín, který bude ladit k vaší opálené pleti, a také správnou velikost, abyste si celý den nemusely punčochy hlídat a popotahovat.

 

8. Pravidelně ošetřujte svoje paty a nehty.

Nic nevypadá hůř než hezká žena v letních sandálcích s hrubými a rozpraskanými patami nebo dlouhými, špinavými a neupravenými nehty. Věnujte svým chodidlům potřebnou péči. Pravidelně ošetřujte paty pemzou, nehty tvarujte a po odlakování je ošetřete přípravky pro růst, lesk a pevnost, aby byly vaše nohy vždy krásné a upravené.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama