zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro ženy radí: Jak mít krásná prsa

Která žena by netoužila po krásných a pevných prsou? Abyste se mohla chlubit dokonalým dekoltem, chce to trochu námahy – krémy, masky, cvičení nebo umění vybrat si tu správnou podprsenku. Horoskopy pro ženy poradí!

 

Prsa sprchujte studenou vodou
Toužíte po hladkých a pevných prsou? Pak si je sprchujte nejen teplou, ale také chladnou vodou. Přitom je masírujte krouživými pohyby.

Masáž pro pevný dekolt
Citlivá pokožka v oblasti prsou potřebuje mimořádnou péči. Jakmile se vykoupete nebo vysprchujete, naneste na prsa a dekolt hydratační krém, sérum nebo tělové mléko, které zajistí dostatečnou hydrataci.

Blahodárné masky a zábaly
Proti vysoušení pokožky nebo pupínkům se dá bojovat také pomocí speciálních masek a zábalů, které jsou určeny přímo pro prsa. Po jejich použití získají prsa pevnější tvar a jejich pokožka bude jemná a hebká.

Cviky pro posílení prsou
I když prsa nemají žádné svaly, dají se cvičením posílit a zpevnit. Pod prsní tkání se totiž nachází jeden velký a jeden malý sval, které budou při pravidelném cvičení pevnější. Prsa se tím sice nezvětší, ale alespoň tak budou vypadat.

Cvik č. 1
Sepněte ruce a dejte je nad prsa. Pak tlačte paže před sebou asi půl minuty a po skončení vždycky uvolněte. Opakujte alespoň desetkrát.

Cvik č. 2
Ruce mějte ve výši prsou. Dlaně přitiskněte pevně k sobě a pak předpažte. I tento cvik opakujte minimálně desetkrát.


Jak vybrat podprsenku?
Základem je správná velikost podprsenky, která by vás nikde neměla tlačit. Pokud se vám například zařezávají ramínka, pak něco není v pořádku. Velikost podprsenky se vždycky skládá z obvodu, který změříte těsně pod prsy (70, 75, 80, 85) a velikosti košíčku (A – nejmenší, B – větší atd.).


Jestliže máte menší prsa, pak uvítáte podprsenky push-upky s kosticemi a vyztuženými košíčky. Pro větší prsa dokonce existují „zmenšující“ podprsenky, a jestliže máte ňadra velká tak akorát, pak si můžete vybírat mezi spoustou střihů, barev a stylů. Pokud ráda a často sportujete, pak si vyberte speciální sportovní podprsenku.

Mlsejte zdravě
K tomu, abyste měla krásná prsa, také pomáhá správná strava. Ze všeho nejdůležitější je hodně pít (denně alespoň dva litry tekutin). Dopřejte si hodně pomerančů, grapefruitů a ovocných džusů. Ideální je také například avokádo, papriky, špenát nebo hrášek, které obsahují dostatek potřebných minerálů a vitamínů.
 

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama