zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Snažíte se zbavit pár kil navíc?

Zápasíte s vaší hmotnosti, nebo se snad jen snažíte zbavit kil navíc? Práce s vašimi přirozenými planetárními rytmy vám může pomoci zjistit způsob životosprávy, která nejlépe odpovídá vaší osobnosti. Zkuste následující návrhy podle vašeho astrologického znamení.

 

Beran
Berani jsou přirození sportovci zvěrokruhu. Výborným odbytištěm vaší energie jsou box a bojové sporty, které ve Vás probudí vašeho vnitřního bojovníka. Berani pravidelně cvičí v potu tváře, bez ohledu na náladu či únavu. Z toho vyplývá, že jim závisí více na sportovním výkonu, než na jejich stravě či dietě. Trénujte jako atleti a budete schopni stravovat se stejně dobře jako oni.

Býk
Je důležité se za každý výkon odměnit. Nejlepší motivací je, si za každý kilogram dát na stranu nějaké peníze a poté si koupit nové oblečení. Býci mají tendenci ke ztrátě hmotnosti, tím spíše, pokud mají motivaci. Pokud nejste zastáncem posiloven, vyrazte si na procházku, hodinu Hip – Hopu, nebo si udělejte výlet na horském kole. Nebudete to ani brát jako trénink a uděláte dobře i své duši.

Blíženci
Jako blíženci budete potřebovat spoustu druhů sportů, tzv. mix do vašeho tréninku. Jděte si zahrát tenis, zkuste si zacvičit Pilates, další den načerpejte energii a pusťte se zase do něčeho jiného. Motivaci vám poskytnou časopisy o zdravém životním stylu. Velmi důležitá je i flexibilita.

Rak
Vy můžete cvičit v klidu domova. Nezáleží na tom, zda cvičíte tae-bo, pilates nebo hardcore, důležité je, že jako jeden z mála znamení zvěrokruhu dokážete dodržovat cvičební plán doma. Co se týče diety, potřebujete podporu vašich blízkých. Pokud se vaši blízcí neúčastní, nebo vás nepodporují, je pro vás velmi obtížné dietu vydržet.

Lev
Lvi potřebují, aby cvičení bylo zároveň jejich zábavou! Taneční hodiny jsou vynikajícím způsobem, jak dostat své tělo do kondice – salsa, Hip-Hop.Všechny druhy tance jsou výborné na spalování kalorií. Lvi tvrdě pracují na svých stravovacích návycích, takže není problém, pokud jednou za čas zhřeší.

Panna

Panny jsou velmi disciplinované a drží se pevně režimem. Zapisujte si svůj cvičební plán a vše, co budete jíst. Pronájem osobního trenéra je také velmi prospěšný. Panny si potřebují být jisté, že dělají vše správně. Diety, které jasně nastíní, co můžete a nemůžete jíst, jsou pro panny ideální.

Váhy
Nejlepší způsob, jak zůstat věrný vaší váze, bez ztráty cílů je požádat o pomoc přítele. Koneckonců, cvičení s partnerem je mnohem zábavnější. Budete tak moci prosazovat a podporovat jeden druhého ve stejnou dobu. Co se týče jídla, je důležité najít vyvážené diety - nic moc extrémního. Váhy potřebují mít pevný čas, kdy se stravují a hlavně musí být pevně rozhodnuté ve svém počínání.

Štír
Štíři cvičí do extrému, potřebují neustále vidět pokrok ve svém snažení. Ideální je trénovat maraton či triatlon. Pokud se jejich váha nesnižuje, ztrácí ambice. Štíři jsou zároveň velkými fanoušky detoxikačních diet. Je nutné si uvědomovat, že se z detoxikace nesmí stát hladovění.

Střelec

Střelci potřebují ve sportování vidět zábavu a potřebují provozovat různé druhy sportů. Ať už je to atletika, kickbox, běh v parku, tenis, cyklistika, či cviční v kardiozóně. Velkým koníčkem střelců je jízda na koni a lukostřelba. Ve stravě byste se měli vyvarovat velkému množství cukrů a kofeinu.

Kozoroh
Kozorohové musí cítit kompetentní a silnou motivaci u každého úkolu. Je pro ně důležité, aby si získali respekt mezi svými vrstevníky. Při redukci hmotnost jsou pro kozorohy důležité odborné přípravy, protože jim umožňují dostat se do rytmu. Při dietách je důležitá zejména umírněnost a pravidelná kontrola. Nejlepší jsou diety jednoduché a přímo orientované k cíli, který chcete dosáhnout.

Vodnář
Vodnáři mají velmi rádi fitness, zejména v kombinaci s kardiomonitorem a počítadlem kalorií, aby měli vše pod kontrolou. Oblíbený je běh s trenérem, nebo alespoň s iPODem, pro zachování rytmu. V dietách vodnáři zásadně následují své instinkty. Mají více vůle, než kterékoli jiné znamení zvěrokruhu.

Ryby
Pro ryby je nejideálnější jóga, tai-chi a všechny druhy vodních sportů. I když jde víceméně o relaxační druhy sportů, neznamená to, že by byly méně účinné než vysokofrekvenční sporty. Při dietě se zejména vyhýbejte předem zpracovaných potravin.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama