zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Indické horoskopy


Indická astrologie byla vyvinuta zhruba před pěti tisíci lety vprastarých indických ságách a umožňuje větší porozumění sobě samému. Napomáhá lidem, kteří hledají své místo pod sluncem, odhalit svou védu, neboť jak Indové věří, hvězdná znamení ovlivňují osobnost a charakter každého člověka. Najděte si, se kterým hvězdným znamením jste v souladu, ať už po stránce erotické, vztahové či přátelské. V této astrologii najdete také vše, co potřebujete vědět o sobě, o svém chování, přirozených vlohách určitých charakterových vlastnostech. Indická astrologie nám zpřístupní podrobnosti východního učení, které nám pomůže odhalit tajemství naší osobnosti.Méš

Odpovídá instinktivnímu slepému a absolutnímu popudu k životu a světlu. Symbolizuje advent, nenadálý zjev nebo vyražení ze země, z kvasícího nebo bublajícího života, nenadálý výbuch nebo proměnu. Je znamení nadšení, odvahy a instinktivní síly ženoucí se vpřed a uchvacující budoucnost.

Charakteristika: Mužství, dynamická síla, autorita, pevnost, silná vůle, průkopník, velké vůdčí schopnosti, moudrá síla, dobrodružnost, skutečná velikost člověka. Dovolte si být silní a vědět, co chcete. Neschovávejte se, nýbrž projevte svou sílu bez falešné zdrženlivosti. Prosaďte se, pokud víte, že jste v právu. Rozhodujte se pomocí autority svého vnitřního vědomí. Jednáte-li s druhými jednoznačně, přímočaře a láskyplně, budou vám důvěřovat a něco od vás přijímat. Vymezte si svoje území a dbejte na to, aby je nikdo nepřekročil bez vašeho pozvání.

Vzkaz pro ženu: Buď otevřena setkání se zvláštním mužem.

Vzkaz pro muže: Otevři se vlastnostem svého mužství.
Otázka pro všechny: Co jsou pro vás znamení skutečné síly a pravé autority?

Rada: Buďte sami sebou! Hajte svá práva. Nenechte se omezovat ani ovlivňovat ostatními. Pozor i na vlastní zastaralé způsoby myšlení.

Indický symbol: beran/kozel

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama