zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2015

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Beran Žena Beran (21.3. až 20.4.)

Charakteristika znamení - žena
zavřít
Vládcem znamení Berana je planeta Mars, která symbolizuje energii, zdraví bojovnost i vůdčí schopnosti. Ženy narozené v tomto znamení jsou odvážné a ve většině situací života rozhodné. Do každé práce nebo akce se vrhají s nadšením a s důvěrou ve své schopnosti, ale často jim chybí rozvaha a trpělivost. Beranky jsou ženy kamarádské, přátelské a veselé a mají silně vyvinutý smysl pro fair play. Je dobré mít je za kolegyně, protože překypují množstvím dobrých nápadů, které samy nestihnou realizovat, ale umějí strhnout druhé k radostné spolupráci. Budou-li ve vedoucím postavení, lze se spolehnout, že budou spravedlivé, ale těžko se smíří s lenivými nebo nešikovnými partnery. Vzájemné problémy budou řešit rychle, prudce a nekompromisně. Tyto ženy nesnesou, aby je někdo řídil nebo jim dokonce poroučel a svou svobodu a nezávislost si získají za každou cenu. Jejich odvaha bývá neuvěřitelná, ale vyplývá ze sebedůvěry, kterou získaly svými výkony. Mají velký elán a chuť pouštět se stále do nových věcí a mají dost nápaditosti a inteligence, aby si poradily i s nejsložitějšími úkoly. Tyto ženy mohou zastávat všechna povolání, u kterých je nutné rychlé a bystré rozhodování i velká zodpovědnost. Je pro ně typické otevřené a upřímné jednání a ve styku s lidmi dovedou být diplomatické a taktní. Ke společenskému úspěchu jim pomáhá i jejich smysl pro humor. Přebytky své energie investují často do sportu a libují si zvláště v riskantních a na fyzické vybavení náročných druzích. Jsou pohybově velice nadané a odvážné a proto je právě z tohoto znamení velké procento špičkových sportovkyň. Planeta Mars z nich dělá ženy, které umí prosadit svou vůli a vybojovat svůj názor a postoj. Pokud se jim nedaří, jednají podrážděně až zlostně, ale jejich emoce netrvají dlouho, protože ve své podstatě nejsou zlé a navíc by je to zdržovalo. Jejich občasná netrpělivost je jejich kamenem úrazu a měly by si proto volit kamarádky, které je dobře znají a kterým věří, aby si od nich daly poradit a hlavně brzdit a korigovat svou ukvapenost a překotnost. Přes tyto jejich nedostatky to jsou skutečné charaktery, pro které je dodržení slibu samozřejmostí.

Známé celebrity


Sabina Laurinová, Aňa Geislerová, Alena Šeredová, Lucie Bílá, Iveta Bartošová, Lucie Borhyová, Kate Hudsonová, Sarah Jessica Gellerová, Ashley Judd, Celine Dionová, Mariah Careyová, Keira Knightleyová, Victoria Beckhamová, Claudia Cardinalová, Scarlett O´ Harová, Dagmar Havlová, Jarmila Loukotková, Diana Rossová, Olga Šípková, Claudia Cardinalová, Joan Crawfordová, Betty MacDonaldová

Čím jsou výjimečné


silnou vůlí, činorodou organizací, vášnivostí, podnikavostí, odvahou, ale i surovostí, pýchou, tvrdohlavostí a sebepřeceňováním

Zdraví a životní styl


Hlava je citlivým článkem tělesné schránky. Beranky totiž rády "prorážejí zeď hlavou". S tím souvisí i časté migrény nebo úrazy. Péči vyžadují zuby a oči. Přehnaná fyzická aktivita může způsobit vyšší krevní tlak a nespavost. Beranky bývají netrpělivé pacientky. Nevydrží totiž dlouho ležet v posteli a nic nedělat.

Pozor si dejte na


jejich sklon k agresivitě, panovačnosti, jejich nálady podle migrén, touhu jezdit nejrychleji na silnici, oblékat se jen do červené a vším provokovat
Charakteristika znamení - muž
zavřít
Muži narození v tomto znamení jsou odvážní a ve většině životních situací rozhodní. Vládcem znamení Berana je planeta Mars, která symbolizuje energii, zdraví, bojovnost i vůdčí schopnosti. Do každé práce nebo akce se vrhají s nadšením a s důvěrou ve své schopnosti, ale často jim chybí rozvaha a trpělivost. Berani jsou lidé kamarádští, přátelští a veselí a mají silně vyvinutý smysl pro fair play. Je dobré mít je za kolegy, protože překypují množstvím dobrých nápadů, které sami nestihnou realizovat, ale umějí strhnout druhé k radostné spolupráci. Budou-li ve vedoucím postavení, lze se spolehnout na to, že budou spravedliví, ale těžko se smíří s lenivými nebo nešikovnými partnery. Vzájemné problémy budou řešit rychle, prudce a nekompromisně. Tito muži nesnesou, aby je někdo řídil nebo jim dokonce poroučel a svou svobodu a nezávislost se budou snažit získat za každou cenu. Jejich odvaha bývá neuvěřitelná, ale vyplývá ze sebedůvěry, kterou získali svými výkony. Mají velký elán a chuť pouštět se stále do nových věcí a mají dost nápaditosti a inteligence, aby si poradili i s nejsložitějšími úkoly. Tito muži mohou zastávat všechna povolání, u kterých je nutné rychlé a bystré rozhodování i velká zodpovědnost. Je pro ně typické otevřené a upřímné jednání a ve styku s lidmi dovedou být diplomatičtí a taktní. Ke společenskému úspěchu jim pomáhá i jejich smysl pro humor. Přebytky své energie investují často do sportu a libují si v riskantních a na fyzické vybavení náročných aktivitách. Jsou pohybově velice nadaní a odvážní, a proto je právě z tohoto znamení velké procento špičkových sportovců. Planeta Mars z nich dělá lidi, kteří umí prosadit svou vůli a vybojovat svůj názor a postoj. Pokud se jim nedaří, jednají podrážděně až zlostně, ale jejich emoce netrvají dlouho, protože ve své podstatě nejsou zlí a také by je to zdržovalo. Jejich občasná netrpělivost je jejich kamenem úrazu a měli by si proto volit kamarády, kteří je dobře znají a kterým věří, aby si od nich dali poradit a tím brzdili a korigovali svou ukvapenost a překotnost. Přes tyto jejich nedostatky jsou skutečně charakterní a dodržení slibu je pro ně samozřejmostí.

Známé celebrity


Jiří Bartoška, Bob Klepl, Michal Viewegh, Dalibor Janda, Karel Poborský, Ewan MacGregor, Michael York, Gary Oldman, Charlie Chaplin, Robert Downey jr., Colin Farell, Jean-Paul Belmondo, Jan Ámos Komenský, Vlasta Burian, Bohumil Hrabal, Zdeněk Svěrák, Marlon Brando, Leonardo da Vinci, Giacomo Casanova, Albert Einstein, Vincent Van Gogh, Eddie Murphy.

Čím jsou výjimeční


silnou vůlí, činorodou organizací, vášnivostí, podnikavostí, odvahou, ale i surovostí, pýchou, tvrdohlavostí a sebepřeceňováním

Zdraví a životní styl


Hlava je citlivým článkem tělesné schránky. Berani totiž rádi “prorážejí zeď hlavou“. S tím souvisí i časté migrény nebo úrazy. Péči vyžadují zuby a oči. Přehnaná fyzická aktivita může způsobit vyšší krevní tlak a nespavost. Berani bývají netrpěliví pacienti. Nevydrží dlouho ležet v posteli a nic nedělat.

Pozor si dejte na


jejich sklon k agresivitě, panovačnosti, na jejich nálady, touhu jezdit nejrychleji na silnici, oblékat se jen do červené a vším provokovat
Barvy a kameny podle horoskopu

Horoskopy pro ženy na úterý 24. 5. 2016

Dneska se celý den nezastavíte a budete neustále v běhu z jedné akce do druhé. Naštěstí takových dní není víc a také budete po dnešku patřičně unavená. Náročný den korunujte dlouhou horkou koupelí a určitě neváhejte použít nějaký relaxační vonný olej.

Partner: Naplánujte s partnerem nějaký nenáročný výlet do okolí a pozvěte i své a jeho přátele. Uvidíte, jak si budou rozumět.
Krása: Jestli si chcete udělat ještě další radost, zajděte do obchodu, a kupte si nějaký dobrý a voňavý krém.
Nákupy: Když se podíváte na „vozový park“ svých bot, zjistíte, že by to chtělo nějaký nový naleštěný model.
Sex: Milostný stereotyp rozhodně není váš šálek kávy. Naznačte partnerovi, že máte dnes chuť na něco neobvyklého a nechte iniciativu na něm.


Horoskop na zítřek »

Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015Dnešní vztah berana k ostatním


Beran
Beran a Beran (21.3. až 20.4.)
Nesnažte se být dnes tajemní, nebo tím partnera naštvete.
Býk
Beran a Býk (21.4. až 21.5.)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Blíženci
Beran a Blíženci (22.5. až 21.6.)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Rak
Beran a Rak (22.6. až 22.7.) Srdce Srdce Srdce
Dnes jste sexuálně víc než výkonní, pokuste se milovat už brzy.
Lev
Beran a Lev (23.7. až 22.8.)
Květinou nikdy nikoho neurazíte, partnera tím navíc rozehřejete.
Panna
Beran a Panna (24.8. až 23.9.)
Zapomeňte na práci a denní starosti. Váš partner od Vás očekává optimismus.
Váhy
Beran a Váhy (23.9. až 23.10.)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Štír
Beran a Štír (24.10. až 22.11)
Musíte spolu taky více sportovat, klidně i ve vašem obývacím pokoji.
Střelec
Beran a Střelec (23.11. až 21.12)
Udělejte si rodinnou poradu a vylepšete vlastní mezilidské vztahy.
Kozoroh
Beran a Kozoroh (22.12. až 20.1.)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Vodnář
Beran a Vodnář (21.1. až 20.2.)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Ryby
Beran a Ryby (21.2. až 20.3.)
Dejte si pozor na nevěru, váš partner vidí i to, co vy nevidíte.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama