zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskop doporučuje: Vyzkoušejte léčbu sexem

Vylepšete si imunitu

 

Trpíte-li na poruchy spánku, časté bolesti hlavy, vysoký tlak, nízký tlak, problémy s pohyblivostí nebo máte psychické obtíže, může vám dobře dávkovaný sex výrazně pomoct s léčbou většiny příznaků.
Podle vědců a lékařů má sexuální život výrazný vliv na obranyschopnost organismu. Když totiž s partnerem sdílíme společný prostor a lože, sdílíme s ním i případné viry, bakterie a nemoci, které by mohl mít. Naše tělo je přinuceno na to reagovat a vytvářet protilátky. Díky tomu jsme silnější a odolnější.

 

Pro zdraví vašeho srdce a hlavy

 

Sex ovlivňuje také cévní systém a zdraví našeho srdce. Lékařské studie prokázaly, že více než dvě třetiny pacientů s infarktem myokardu trpěly nedostatkem sexu, byly sami anebo měly takzvaně zlomené srdce. Pokud máte vysoký krevní tlak, pamatujte si, že jeho hodnota klesá už během mazlení. Pokud se tedy chcete vyhnout závažnějším potížím, milujte se pravidelně.
Typické výmluvy typu „dnes nemám náladu“ nebo „bolí mě hlava“ by v tomto případě měly sloužit spíše jako indikace k sexu. Něžnosti jsou totiž ideální i na bolest hlavy, fungují skvěle při poruchách spánku i psychických obtížích.

 

 

Sex jako pravidelné cvičení

 

Další oblast zdravotních obtíží, kde můžete sex úspěšně aplikovat, je hubnutí a zlepšování fyzické kondice. Za půl hodiny totiž dokážete spálit až 400 kalorií. Navíc sex funguje jako příjemné protahovací cvičení. Dávejte si však pozor na křeče a příliš krkolomné polohy. Mohli byste si ublížit a to by byla velká škoda.

 

Elixír mládí

 

Možná už jste si všimli, že po milování je vaše pokožka vypjatá, vyhlazená a jakoby září zevnitř. Kdo by taky nezářil po krásně prožitém orgasmu? Endorfiny, které se z vás uvolňují, povzbudí vaši psychiku i tělo. Vaše vlasy budou lesklejší, kůže čistší a hladší. U žen se navíc pravidelným milováním zvyšuje hladina estrogenu v krvi, což pomáhá zmírňovat menstruační problémy, oddalovat menopauzu a také celý proces stárnutí buněk.

 

Krásnou dobrou noc

 

Pokud se chcete vyspat do růžova a usnout hluboce a tvrdě, zkuste se milovat před spaním. Únava, která se po sexu obvykle dostaví, zajistí, že budete spát ničím nerušeným spánkem a ráno se probudíte odpočatí a klidní.
 

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama