zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro ženy: Probuďte v sobě svou ženskost

Žhavé léto se blíží. Abyste si je užila se vší parádou, má pro vás horoskop pro ženy pár tipů, jak si je náležitě užít. A začneme s nimi hezky od začátku a na tělo.

Horoskopy pro ženy - buďte sexy Vyberte si žhavé sexy prádlo. Letošnímu létu kralují poloprůhledná body a prádlo v jemných tělových odstínech. Nosí se také jemné květinové vzory v přírodních barvách. Pokud chcete být opravdu sexy, nesmí takové prádlo ve vašem šatníku chybět.


Staňte se bohyní slunce. Co pro to potřebujete? Pro začátek to budou zlaté rozevláté šaty. Kombinujte lesklé a splývavé látky v kovových zlatých, platinových, bronzových a žlutých odstínech. Můžete si vybrat mezi různými délkami od mini až po maxi. V módě je vázání za krk anebo šaty bez ramínek.


Vyberte si divoké kočičí brýle. Černé brýle jsou doplňkem každého léta. Letos se rozhodně neobejdete bez výrazných obrouček s kočičím potiskem a tónovaným ztmavením skel.


Mějte slunce i ve tváři. Nejenom šaty jsou důležité. Zvolte ten správný okouzlující letní sexy make up. Pro začátek zkuste bronzující pudr. Abyste byla ještě svůdnější, můžete si ho nanést nejen na tvář, ale i do dekoltu a na ramena.


Zůstaňte svá. Až se setkáte se svým vyvoleným, vězte, že to nejdůležitější jste právě vy a kouzlo vaší osobnosti. Takže pokud nebudou vaše šaty nebo make up dokonalý, ale vy budete usměvavá a uvolněná, on vám to jistě odpustí. Vždyť pravé slunce se skrývá uvnitř.

Krásné léto vám přeje horoskop pro ženy!
 

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama