zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro ženy radí: Léčivá síla amuletů

Zvolit si správný talisman nebo amulet může být docela obtížné. Najdou se samozřejmě odborníci, kteří vám mohou volbu usnadnit a poradit vám, který pro vás bude ten pravý. Své o tom ví i známý věštec Stanley Bradley. „ Amulety jsou osobní záležitostí. Každý člověk potřebuje něco jiného. Tomu by se měl přizpůsobit tvar amuletu, kámen i barva,“ vysvětluje.


Pokud například potřebujete dospět, měli byste si zvolit amulet z nějakého červeného drahokamu nebo polodrahokamu, jako je například rubín. Amulet by měl mít ostřejší rohy a mít tvar čtyřcípé hvězdy. Záleží však samozřejmě i na tom, co preferujete a na vašich dalších osobnostních charakteristikách. Pokud máte šperk každý den nosit, musíte se v něm rovněž cítit dobře.


V případě, že se chcete ubránit psychickému náporu v práci nebo doma, měli byste nosit na krku amulet ve tvaru meče s ostrou špičkou. Meč by měl být zdoben kameny specifických barev podle vašeho zaměření. Je-li vaším záměrem upevnit rodinu a rodinné vztahy, pořiďte si domů amulet s názvem Strom života. Získáte tím nejen krásný šperk, ale také skvělý zdroj energie pro posílení vašich rodinných vazeb i zdraví jednotlivých členů domácnosti.

Zlatník a šperkař Jaroslav Slezák vyrábí amulety na míru právě podle návrhů Stanleyho Bradleyho. „O amulety je stále větší a větší zájem. Moderní doba je velmi složitá a lidé se stále častěji obracejí pro pomoc k alternativním zdrojům,“ tvrdí zlatník.

Amulety a talismany se vyrábí z nejrůznějších drahokamů a polodrahokamů i z jejich vzájemné kombinace. Například rubín patřil vždy mezi žádané magické a klenotnické minerály. Podle Inků dokázal darovat životní sílu a sexuální plodnost, představoval lék na srdce a slabosti. Jeho zabarvení od oranžovočervené až po sytě rudou má symbolizovat vše, co souvisí s emocemi, citlivostí a láskou.


Ukázky konkrétních amuletů si můžete prohlédnout zde http://www.brazda-s.cz/-amulety

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama