zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro žený radí: Pár zdravotních tipů pro workoholiky

Horoskopy, workholikNemáte čas vařit doma nebo myslet na jídlo? A nikdy vám nezbývá čas na cvičení? Pak jste na nejlepší cestě přivodit si spousty zdravotních problémů od potíží s tlakem, přes vysoký cholesterol, obezitu, bolesti zad až po žaludeční vředy. Takový životní styl s sebou samozřejmě nese mnoho negativ. Co byste ale měli udělat, aby se vaše situace zlepšila? Horoskopy pro ženy vám poradí, jak se dostat z workoholického životního stylu a přepnout na klidnější a zdravější způsob života.


 

 

Udělejte si seznam priorit!

Uvědomte si, co je pro vás nejdůležitější. Naplánujte si na každý den tři nejdůležitější věci, které je třeba udělat. Totéž si připravte vždy na týden dopředu. Například číslem jedna může být večeře s rodinou, číslem dva dokončení pracovního projektu, číslem tři pravidelné cvičení. Zkuste se zaměřit na to, abyste tyto tři věci udělali vždy a před vším ostatním. Ty nejdůležitější věci dělejte vždy jako první. Nenechte se od nich odlákat méně podstatnými záležitostmi. Vyhotovení seznamu a jeho dodržování je klíčem k vašemu úspěchu na cestě ke zdraví. Pomůže vám zvýšit vaši produktivitu, sníží zapomětlivost a pomůže vám získat maximum z každého prožitého dne.

 

Berte si oběd do práce.

Pokud si chcete udržet váhu i vaše zdraví, je důležité, abyste pravidelně a dostatečně jedli. Pokud nestíháte chodit na oběd, berte si jej s sebou do práce. Případně mějte vždy po ruce malé zdravé svačinky, například oříšky nebo sušené či čerstvé ovoce, jímž si zaplníte žaludek a zamezíte tomu, že se jednou za den pořádně přecpete. Pravidelné a kvalitní jídlo zajistí dostatek energie pro tělo i práci a pomůže vám vyhnout se nárazovým návštěvám fast foodů a špatným výběrům v restauracích. Dokonalou náhradou nekvalitního a nezdravého jídla mohou být lehké zeleninové pokrmy, čerstvé sezónní ovoce, vařená vajíčka, jogurty nebo čerstvé ovocné šťávy.
 

 

Pořiďte si krokoměr.

Pro své zdraví nemůžete udělat méně. Stačí si jej každý den po probuzení připevnit na tělo. Cílem je za den ujít 10 až 12 tisíc kroků. Pokud se vám to podaří, může chůze sloužit jako plnohodnotná náhrada cvičení a navíc je to způsob, jak zůstat aktivní.  Krokoměr je v tomto směru ideální nástroj motivace. Pokud totiž vidíte, že jste na konci dne ušli 8 tisíc kroků, přinutí vás to vydat se na malou procházku, abyste dosáhli kýženého cíle.


Doufáme, že vám naše tipy pro zdraví budou užitečné a alespoň částečně vám pomohou při vaší cestě za kvalitnějším a zdravějším životním stylem.
 

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama