zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Hvězdné rady a tipy

Fresh juice – svět čerstvě lisované přírodní šťávy

Zapomeňte alespoň pro tentokrát na doplňky stravy v podobě multivitaminových tabletek, které se tváří, že plně nahradí čerstvost ovoce a zeleniny. Řada z nás si velmi rychle zvykla na snadnost, a svým způsobem pohodlnost, kdy k rannímu šálku čaje, či kávy „zhltneme“ pilulku, či gumovou tabletku s vědomím, že jsme pro sebe udělali maximum, co do zajištění vitamínů.
Více >>

Fresh juice vs. průmyslově vyráběná šťáva

Zdravá výživa by se neměla týkat jen tuhé stravy, ale také pitného režimu. Voda je základem našeho pitného režimu. Tekutiny by však neměly jen doplnit potřebný objem, ale také obsah. A právě fresh juice nabízí minimálně 2 v 1. Na rozdíl od průmyslově vyráběné šťávy, není fresh juice u fresh rozvoz jídla Praha, nijak ochuzený, chemicky ošetřený, sterilizovaný.
Více >>

Fresh juice – průmyslově vyráběná šťáva zde nemá své zastoupení

V obchodech na potraviny můžete narazit kromě klasického juice, také na fresh juice. Nutno však dodat, že fresh juice, jež si hnízdí v regálu, více, než den, nemá již moc s fresh juice, co společného. Nelze se pak divit, že jste pak třeba skeptičtí k jakékoli jiné nabídce fresh juice. Fresh juice z obchodu totiž může svým způsobem chutnat stejně, jako tolik známý krabicový juice.
Více >>

Fresh juice – Fresh mix

Proč si však zvolit fresh juice, místo kusového ovoce, či kusové zeleniny? Pokud byste se zeptali lékařů, dietologů, pak se Vám může dostat odpovědi, že konzumace fresh juice je pro náš organismus příznivější, než pojídání kusového ovoce, a to především z hlediska trávení.
Více >>

Fresh juice – důvod, proč jim říct ANO

Fresh juice si pomalu získává své stálé příznivce. Ještě váháte s ochutnáním fresh juice? Nebo jste již okoštovali fresh juice, ale nepřipadalo Vám to nic světoborného? Pak je však možné, že Vám byl předložen „pouhý“ juice, místo fresh juice.
Více >>

Zdravá výživa – jeden z nejzdravějších druhů ovoce černý rybíz

Zdravá výživa by měla být především vyvážená, zastoupena všemi komponenty, které potřebujeme pro naše fungování. Jakmile se nám nedostává energie, může to pro nás být známkou toho, že zdravá výživa není taková, jaká by měla být.
Více >>

/img/clanky/treti-oko-120x80.jpg

Horoskopy pro ženy: Staňte se věštcem s praktickým návodem jak otevřít Třetí oko

Horoskopy pro ženy přináší praktický návod známého věštce a spisovatele Stanley Bradleyho jak vstoupit do nižší hladiny vědomí o otevřít třetí oko. Staňte se věštcem ještě dnes!
Více >>

/img/clanky/workholik-120x80.jpg

Horoskopy pro žený radí: Pár zdravotních tipů pro workoholiky

Vaše zdraví je k nezaplacení. Pokud i vy patříte k těm, jimž 24 hodin denně na práci nestačí, přečtěte si pár rad od Horoskopy pro ženy, jak se se udržovat v každodenní kondici.
Více >>

/img/clanky/amulety-120x80.jpg

Horoskopy pro ženy radí: Léčivá síla amuletů

Potřebujete pomoci v partnerském vztahu? Chcete dospět nebo se ochránit před negativními energiemi druhých? Rádi byste, aby vás okolí začalo respektovat? Zkuste si vybrat správný amulet nebo talisman. Horoskopy pro ženy vám poradí, jak na to.
Více >>

/img/clanky/horoskopy-sexy-zeny.jpg

Horoskopy pro ženy: Probuďte v sobě svou ženskost

Žhavé léto se blíží. Abyste si je užila se vší parádou, má pro vás horoskop pro ženy pár tipů, jak si je náležitě užít. A začneme s nimi hezky od začátku a na tělo.
Více >>

/img/clanky/lecba-sexem-clanek.jpg

Horoskop doporučuje: Vyzkoušejte léčbu sexem

Sex léčí, to je stará známá věc. Možná jste ale netušili, kolik blahodárných účinků na lidský organismus může mít. Erotický horoskop vám představí ty nejdůležitější z nich. Pak už se klidně můžete pustit do vylepšování svého zdraví.
Více >>

/img/clanky/horoskopy-nohy-clanek.jpg

Horoskop radi: Jak mít krásné nohy

Je léto, čas krátkých sukní, šatů a kraťasů. Která z nás by v nich nechtěla vypadat krásně? Bohužel se ale většina z nás nemůže pyšnit dlouhýma a štíhlýma nohama modelek. Horoskopy pro ženy vám dají pár tipů, jak mít krásné nohy po celé léto, i když modelkou nejste.
Více >>

/img/clanky/dieta-kollathova-120x80.jpg

Hubněte zdravě s horoskopy pro ženy!

Zkuste Kollathovu snídani! Dieta. To je slovo, které mnohým z nás dělá vrásky na čele. Většinou si velmi jasně uvědomujeme, že máme nějaké to kilo navíc a že bychom potřebovali shodit. Jenže jak, aby to bylo zdravé, rychlé, bezbolestné a aby se pracně shozená kila nevrátila? Horoskopy pro ženy vám poradí, jak na to.
Více >>

/img/clanky/krasne-vlasy-120x80.jpg

Horoskopy radí: Krásné a zdravé vlasy

Krásné, hebké a lesklé vlasy jsou vizitkou každé ženy. Která z nás by nechtěla mít nádhernou a zdravou hřívu? Horoskopy pro ženy vám poradí, jak na to, aniž by vás to muselo stát balík.
Více >>

/img/clanky/kameny120x80.jpg

Léčivé kameny a horoskopy

Léčivé kameny provází lidstvo od pradávna. Sloužily jako nástroje k opracování, platidlo, ale i šperk. Jejich síla byla dříve pociťována hlavně intuitivně, hlubší poznání přinesly až starodávné kultury jižní Asie a Blízkého východu.
Více >>

/img/clanky/horoskopy-kavitace.jpg

Kavitace: nová metoda hubnutí

Horoskopy pro ženy Vám poradí jak zhubnout bez liposukce a drastické diety metodou lavitace. Kavitace je kosmetické ošetření, při kterém dochází k odstranění tukových polštářků v problémových oblastech. Na rozdíl od liposukce se ale nejedná o operační výkon, ale o bezbolestné použití ultrazvuku.
Více >>

/img/clanky/horoskopy-zumba-120x80.jpg

Horoskopy radí: Rozjeďte to se zumbou!

Dali jste si novoroční předsevzetí, že se konečně začnete trochu hýbat a zhubnete? Pak vyzkoušejte zumbu – cvičení, při kterém si dáte do těla a navíc se pobavíte!
Více >>

/img/clanky/zeny-prsa-120x80.jpg

Horoskopy pro ženy radí: Jak mít krásná prsa

Která žena by netoužila po krásných a pevných prsou? Abyste se mohla chlubit dokonalým dekoltem, chce to trochu námahy – krémy, masky, cvičení nebo umění vybrat si tu správnou podprsenku. Horoskopy pro ženy poradí!
Více >>

/img/clanky/horoskopy-co-ne-120x80.jpg

Co pro muže rozhodně není sexy podle astrologických znamení

Muži narození ve znamení berana milují den naplněný energií a nadšením. Nenávidí, když si ženy příliš stěžují, že jsou unavené. Myslí si, že když dívka je opravdu unavená, ...
Více >>

/img/clanky/horoskopy-cakra-120x80.jpg

Která čakra je ta vaše?

Podle indické tradice, lidský energetický systém prochází z páteře na vrchol hlavy. Podél cesty se sestává z řady čaker, nebo energetických center, které samy o sobě jsou ...
Více >>

/img/clanky/horoskopy-karma-120x80.jpg

S karmou se vám bude dařit

Saturn, planeta zkoušek a výzev, se přestěhovala do Vah v říjnu loňského roku a zůstane tam až do roku 2014. Saturn je velmi silný ve Vahách, znamená oslavení a nabízí jasnou ...
Více >>

/img/clanky/horoskopy-feng-shui-120x80.jpg

Základy Feng Shui

Feng Shui je jednou z osmi částí čínské medicíny. Jak se můžeme léčit, když jsme v chaosu nebo v chaotickém životním prostředí? Klidné prostředí nám pomáhá k odpočinku, ...
Více >>

/img/clanky/horoskopy-dieta-120x80.jpg

Snažíte se zbavit pár kil navíc?

Zápasíte s vaší hmotnosti, nebo se snad jen snažíte zbavit kil navíc? Práce s vašimi přirozenými planetárními rytmy vám může pomoci zjistit způsob životosprávy, která nejlépe ...
Více >>

/img/clanky/horoskopy-laska-120x80.jpg

Horoskopy poradí jak poznat novou lásku podle hvězd

Někdy láska prostě nepřichází snadno, ale ocitnout se na správném místě ve správný čas může opravdu pomoci. Podívejte se na tento průvodce znameními a podle rozsahu působnosti ...
Více >>

/img/clanky/horoskopy-klid-prave-120x80.jpg

Horoskopy vám poradí jak zůstat v práci klidní

Ve chvíli, kdy jste to vyslovili, jste už věděli, že jste to neměli říkat, ale slova vám sama unikla z úst. Šéf na vás upírá svůj ocelově tvrdý pohled a spolupracovníci se ...
Více >>

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama