zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Znamení zvěrokruhu muže


Každé znamení je ovládáno určitou silou, podle které jsou nám přisouzeny určité vlastnosti. Jaké vlastnosti jsou charakteristické právě pro vaše znamení? Jak vycházíte se svým okolím? Co můžete očekávat, že se v nejbližší době stane? Přečtěte si následující charakteristiku a můžete se o sobě dozvědět mnohem více.

Beran    Býk    Blíženci    Rak    Lev    Panna    Váhy    Štír    Střelec    Kozoroh 
Vodnář    Ryby   


Znamení zvěrokruhu muže - Beran

Muži narození v tomto znamení jsou odvážní a ve většině životních situací rozhodní. Vládcem znamení Berana je planeta Mars, která symbolizuje energii, zdraví, bojovnost i vůdčí schopnosti. Do každé práce nebo akce se vrhají s nadšením a s důvěrou ve své schopnosti, ale často jim chybí rozvaha a trpělivost. Berani jsou lidé kamarádští, přátelští a veselí a mají silně vyvinutý smysl pro fair play. Je dobré mít je za kolegy, protože překypují množstvím dobrých nápadů, které sami nestihnou realizovat, ale umějí strhnout druhé k radostné spolupráci. Budou-li ve vedoucím postavení, lze se spolehnout na to, že budou spravedliví, ale těžko se smíří s lenivými nebo nešikovnými partnery. Vzájemné problémy budou řešit rychle, prudce a nekompromisně. Tito muži nesnesou, aby je někdo řídil nebo jim dokonce poroučel a svou svobodu a nezávislost se budou snažit získat za každou cenu. Jejich odvaha bývá neuvěřitelná, ale vyplývá ze sebedůvěry, kterou získali svými výkony. Mají velký elán a chuť pouštět se stále do nových věcí a mají dost nápaditosti a inteligence, aby si poradili i s nejsložitějšími úkoly. Tito muži mohou zastávat všechna povolání, u kterých je nutné rychlé a bystré rozhodování i velká zodpovědnost. Je pro ně typické otevřené a upřímné jednání a ve styku s lidmi dovedou být diplomatičtí a taktní. Ke společenskému úspěchu jim pomáhá i jejich smysl pro humor. Přebytky své energie investují často do sportu a libují si v riskantních a na fyzické vybavení náročných aktivitách. Jsou pohybově velice nadaní a odvážní, a proto je právě z tohoto znamení velké procento špičkových sportovců. Planeta Mars z nich dělá lidi, kteří umí prosadit svou vůli a vybojovat svůj názor a postoj. Pokud se jim nedaří, jednají podrážděně až zlostně, ale jejich emoce netrvají dlouho, protože ve své podstatě nejsou zlí a také by je to zdržovalo. Jejich občasná netrpělivost je jejich kamenem úrazu a měli by si proto volit kamarády, kteří je dobře znají a kterým věří, aby si od nich dali poradit a tím brzdili a korigovali svou ukvapenost a překotnost. Přes tyto jejich nedostatky jsou skutečně charakterní a dodržení slibu je pro ně samozřejmostí.

Známé celebrity


Jiří Bartoška, Bob Klepl, Michal Viewegh, Dalibor Janda, Karel Poborský, Ewan MacGregor, Michael York, Gary Oldman, Charlie Chaplin, Robert Downey jr., Colin Farell, Jean-Paul Belmondo, Jan Ámos Komenský, Vlasta Burian, Bohumil Hrabal, Zdeněk Svěrák, Marlon Brando, Leonardo da Vinci, Giacomo Casanova, Albert Einstein, Vincent Van Gogh, Eddie Murphy.

Čím jsou výjimeční


silnou vůlí, činorodou organizací, vášnivostí, podnikavostí, odvahou, ale i surovostí, pýchou, tvrdohlavostí a sebepřeceňováním

Zdraví a životní styl


Hlava je citlivým článkem tělesné schránky. Berani totiž rádi “prorážejí zeď hlavou“. S tím souvisí i časté migrény nebo úrazy. Péči vyžadují zuby a oči. Přehnaná fyzická aktivita může způsobit vyšší krevní tlak a nespavost. Berani bývají netrpěliví pacienti. Nevydrží dlouho ležet v posteli a nic nedělat.

Pozor si dejte na


jejich sklon k agresivitě, panovačnosti, na jejich nálady, touhu jezdit nejrychleji na silnici, oblékat se jen do červené a vším provokovat

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama