zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Znamení zvěrokruhu muže


Každé znamení je ovládáno určitou silou, podle které jsou nám přisouzeny určité vlastnosti. Jaké vlastnosti jsou charakteristické právě pro vaše znamení? Jak vycházíte se svým okolím? Co můžete očekávat, že se v nejbližší době stane? Přečtěte si následující charakteristiku a můžete se o sobě dozvědět mnohem více.

Beran    Býk    Blíženci    Rak    Lev    Panna    Váhy    Štír    Střelec    Kozoroh 
Vodnář    Ryby   


Znamení zvěrokruhu muže - Býk

Býci jsou často uzavření lidé, kteří se ani vůči nejlepším přátelům nezbavují zcela odstupu, i když vůbec nevyplývá z jejich domýšlivosti, ale spíš jim není dopřána radost vypovídat se. Znamení Býka dává lidem, kteří se v něm narodili, klidnou trpělivou povahu, cit a vztah ke všemu krásnému a příjemnému, co život poskytuje. Muži narození ve znamení Býka jsou velmi konzervativní, což se projevuje už tím, jak dbají na formy chování, na oblečení i na styl bydlení. Nedá se tvrdit, že jsou zaměření proti všemu modernímu, ale trvají na kvalitních materiálech, na dokonalém zpracování a hlavně na ověřených hodnotách. Spočívá to i v tom, že tito lidé ke svému štěstí potřebují pocit jistoty a tímto vším si k tomuto pocitu pomáhají. Znají hodnotu věcí i majetku a značnou část svého úsilí dávají do jeho získání, protože ony zmíněné jistoty chtějí dopřát i svým potomkům. Pokud se zdají tito lidé sobečtí, je to mylné zdání, protože sami jsou velmi nenároční, ale jsou hnáni představou, že jejich rodina musí dostat to nejlepší. Citové a rodinné zázemí je další součástí jejich jistot, jsou starostliví vůči svým dětem, jsou pozorní i ke starším rodinným příslušníkům bez pocitu, že se obětují. V práci jsou tito lidé velmi přesní a spolehliví. Protože vědí, co je povinnost, snaží se nedat prostor svému jinému rysu - pohodlnosti. Muži narození ve znamení Býka netrvají na tom, že by museli za každou cenu sportovat. Podniknou nanejvýš pěší túru, na jejímž konci bude vzácná umělecká památka, která není dosažitelná jiným způsobem. Jen vlastní rodina, umělecké zážitky a dobré jídlo jim stojí za vynaložení námahy. Protože jsou Býci narození pod vládou Venuše, mají nesmírně vyvinutý smysl pro umění a mnoho lidí narozených v tomto znamení je mezi aktivními umělci, a to od architektů po zpěváky. Tito muži dbají na svou pověst, a i kdyby je práce nebavila, splní své povinnosti na úrovni. Umějí se soustředit na práci, aby zbytečně neztráceli čas, který nutně potřebují k tomu, co pro sebe považují za nezbytné: přečíst si knihu, shlédnout výstavu nebo se projít parkem. Vědí, co znamenají peníze a umí s nimi zacházet prakticky a rozvážně.

Známé celebrity


Leoš Mareš, Mirek Topolánek, Ondřej Soukup, Ondřej Vetchý, Marek Vašut, Zdeněk Troška, Michal Malátný, David Beckham, Pierce Brosnan, Enrique Iglesias, Jack Nicholson, Daniel Day-Lewis, George Clooney, Jean-Paul Gaultier, Quentin Tarantino, William Shakespeare, Honoré de Balzac, William Shakespeare, Salvador Dalí, Sigmund Freud, Petr Hapka, Jaroslav Hašek, Jan Pavel II., Karel Kachyňa, Oldřich Kaiser, Karel IV., Vladimír Iljič Lenin, Josef Mánes

Čím jsou výjimeční


sebevědomím, stálostí, konzervativností, trpělivostí, klidem, pilností, schopností se soustředit, smyslností, leností, materialismem

Zdraví a životní styl


Býci mívají silnou konstituci, jsou odolní, ale někdy odmítají pečovat o své zdraví. Příčinou jejich zdravotních potíží může být přílišná konzumace jídla a pití a nedostatek pohybu. Jejich nos, hrdlo a uši bývají citlivé k infekcím. Bolesti krku a ztuhlost krku může souviset s partnerskými či pracovními problémy.

Pozor si dejte na


jejich sobectví, sklon vše získávat pro sebe, potřebě si užívat peněz, sexu, jídla a pití, problémy s krkem a hlasem

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama