zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Znamení zvěrokruhu muže


Každé znamení je ovládáno určitou silou, podle které jsou nám přisouzeny určité vlastnosti. Jaké vlastnosti jsou charakteristické právě pro vaše znamení? Jak vycházíte se svým okolím? Co můžete očekávat, že se v nejbližší době stane? Přečtěte si následující charakteristiku a můžete se o sobě dozvědět mnohem více.

Beran    Býk    Blíženci    Rak    Lev    Panna    Váhy    Štír    Střelec    Kozoroh 
Vodnář    Ryby   


Znamení zvěrokruhu muže - Blíženci

Jsou to velmi inteligentní a bystří muži, kteří mají zájem o všechno dění a velmi rychle se orientují v každé situaci. Muži narození ve znamení Blíženců jsou mnohostranně nadaní a své schopnosti umí využít jak v teorii, tak v praxi. Jsou přístupní všem novinkám, které se na světě objeví, a protože rychle rozpoznají jejich výhody, snaží se je uvádět do života ve prospěch všech. Velmi často ale narážejí na nepochopení konzervativnějších spoluobčanů. Jsou to společenští muži a reprezentativní osobnosti, které svým vrozeným šarmem a elánem dovedou ostatní nadchnout a ovlivnit. Vládcem znamení Blíženců je planeta Merkur, která svým svěřencům dává kromě řečnického espritu i spisovatelské vlohy, což ve spojení s neobyčejnou aktivitou vytváří předpoklady, aby tito muži vynikli jako skvělí žurnalisté nebo originální pracovníci v oblasti reklamy; ale není oboru, ve kterém by nevynikli. Jejich vystupování, humor a lehkost, s jakou řeší problémy, z nich dělá v očích druhých lidí trochu povrchní jedince, ale je to velký omyl, protože těmto lidem je dáno do vínku bleskové soustředění, které jim zaručuje kvalitní výsledky. Navíc nemají v povaze okázale zdůrazňovat námahu, kterou na práci vynaložili. Jeví se povrchní i těm, kteří se v životě dopachtili k určitému názoru a jeho neměnnost inzerují jako zásadovost své povahy, zatímco muži ve znamení Blíženců nelpí na žádných dogmatech. V tom není lstivá přizpůsobivost, ale schopnost přiznat sobě i okolí omyl a přijmout za svůj názor ten, který u nich zvítězil svou logikou. Pro tyto lidi je typický tvůrčí neklid a jejich mnohostrannost jim bývá často na překážku při volbě povolání, a tak jim trvá déle rozhodování o budoucí profesi. V mládí mnozí z těchto mužů vystřídají více různých povolání, než se rozhodnou a zvolí to pravé. U Blíženců ale žádná zkušenost nepřijde nazmar. Blíženci jsou muži, kteří jsou kdekoli na světě a v kterékoli situaci jako doma. Mají snahu se stále pídit po zážitcích, které umějí zajímavě a poutavě vyprávět, ale nikdy z nich nebudou fanatici, kteří by nutili druhým své názory. Jsou to rození demokraté s věčně mladým intelektem.

Známé celebrity


Jarek Nohavica, Václav Klaus, Richard Krajčo, Noid, Martin Zounar, Pepa Vojtek, Karel Šíp, Johnny Depp, Mark Wahlberg, Lenny Kravitz, princ William, Bob Dylan, Clint Eastwood, Alfred Molina, Jamie Oliver, Paul McCartney, Edvard Beneš, Jiří Voskovec, Björn Borg, Bob Dylan, Miki Volek, Richard Wagner, Paul Gaugin, František Palacký, Alexandr Sergejevič Puškin, John F. Kennedy, Luděk Sobota

Čím jsou výjimeční


mnohostranností, schopností kdykoliv improvizovat, smyslem pro humor, vynalézavostí, zručností, schopností žít střídmě

Zdraví a životní styl


Blíženci mohou být po psychické stránce labilní a přecitlivělí. S tím souvisí i potíže s dýchacím ústrojím. Dýchají rychle a mělce, což odpovídá jejich přirozenosti. K citlivým místům patří i nervová soustava. Při pracovním vytížení by měli dodržovat pravidelné přestávky a relaxace. Potřebují k regeneraci více spánku než ostatní.

Pozor si dejte na


silnou nervozitu a podléhavost stresu, indiskrétnost, nestálost, povrchnost, nerozhodnost, nevěru, špatné prostředí pro plíce a průdušky

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama