zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Indiánské horoskopy


Podle pradávné legendy se člověk rodí zároveň s devíti zvířaty. Nesou s sebou vědomosti a poslání, jež mu pomáhají k lepšímu pochopení životní cesty a k sebepoznání. Tato zvířata jsou mu prospěšná po celý život. Indiánský horoskop nám nabízí jeden možný náhled na člověka a jedno jeho zvíře.Bobr

Mistrovští stavitelé bobři byli předmětem mýtů a pověstí mnoha národů. Lidé jim přisuzovali lidské vlastnosti a návyky, protože nemohli uvěřit, že je zvíře schopno takové stavitelské dokonalosti, s jakou bobři stavěli své hráze a svá sídla. Bobr symbolizoval v mytologii především tvořivost, soběstačnost, šikovnost, práci pro druhé, užitečnost, radost z díla, ale i mírumilovnost a svobodu.

Byl zvířetem lunárním, vládcem vodního živlu, byl dáván do souvislosti s ženským principem, rodinou a životní moudrostí. Pro Indiány byl bobr důležitým posvátným zvířetem, ušlechtilým tvorem, jehož dovednost a um vyvolávaly respekt. Zatímco ostatní zvířata se většinou přizpůsobovala svému okolí, bobr byl v tomto směru výjimkou a aktivně přetvářel svět, ve kterém žil.

Lidé tohoto znamení jsou činorodí, chytří, prozíraví, svobodomyslní, laskaví a mírumilovní. Mají rádi své zázemí a bezpečí. Člověk- Bobr ví velmi dobře, jak postavit svůj dům, který mu slouží jako přístřeší, ochrana a zásobárna. Jeho činorodost mu je velmi užitečná při začátcích a pokračování nových projektů. Podporuje uskutečnění jeho myšlenek a snů a také poskytuje dostatečnou pružnost, která umožňuje změnu a růst. Tento člověk ví, že omezování je zkázou tvořivosti. K uskutečnění svých snů často potřebuje pracovat se skupinou, a to vyžaduje skupinovou mysl, kdy by si každý jedinec měl vážit talentu ostatních. To Bobr umí.

Člověk– Bobr je odolný, má schopnost být produktivní ve všech směrech, ale nelimituje záměry ostatních. Co začne, to dokončí. Bobři se často stávají dobrými léčiteli. Jsou prozíraví, nezávislí, vědí, že v životě na ně čekají zkoušky a jsou připraveni je překonávat. Bobr mívá téměř vždy svůj názor. Jeho chování je různé, proto každý Bobra vnímá jinak. Nebezpečí pro Bobra je v tom, že je možná až příliš svobodomyslný.

Je inteligentní a má dobré rozumové schopnosti, snadno se učí a vzdělává. Dobře se vyzná v komunikaci, dopravě a obchodu. Je racionální, důvtipný, obratný a nechybí mu lehkost, dovednost, zručnost a praktičnost.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama