zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Indiánské horoskopy


Podle pradávné legendy se člověk rodí zároveň s devíti zvířaty. Nesou s sebou vědomosti a poslání, jež mu pomáhají k lepšímu pochopení životní cesty a k sebepoznání. Tato zvířata jsou mu prospěšná po celý život. Indiánský horoskop nám nabízí jeden možný náhled na člověka a jedno jeho zvíře.Vlk

Ve velkém hvězdném národě představuje vlka Sirius- psí hvězda, která podle legend byla v dávných dobách domovem našich učitelů. Ve starém Egyptě byl Sirius považován za domov bohů a africký kmen Dogonů je o tom stále přesvědčen. Američtí indiáni jsou přesvědčeni o stejném vztahu a přijímají národ vlků jako klan učitelů.

Vlci mají velice ostré smysly a měsíc je jejich silovým spojencem. Měsíc symbolizuje psychickou energii nebo nevědomí, které ukrývá tajemství vědění a moudrosti. Vytí na Měsíc může naznačovat přání vlka napojit se na nové myšlenky, které se nachází přímo pod povrchem vědomí. Vlk dává sílu našemu vnitřnímu učiteli, aby vystoupil a pomohl lidem pochopit velká tajemství života.

Vlk je stopař, průkopník nových idejí, který se vrací zpět ke svému klanu, aby učil a sdílel své zkušenosti. Jejich citlivost se projevuje ve dvou směrech. Směrem vně ze skupiny, ve které žijí, projevují plachost, nesmělost a ostýchavost. Naopak směrem dovnitř, tedy k ostatním členům jejich "smečky", se chovají velice starostlivě, intuitivně vycítí potřeby druhých, dokáží pochopit a pomoct. Jsou to velice jemné povahy. Bojí se dát své emoce plně znát, často je skrývají a drží se v ústraní.

Vlk si volí jednu partnerku na celý život a je věrný podobně jako pes. Kdyby lidé pobývali s vlky, objevili by ve smečce úžasný smysl pro rodinu a současně i silný individualistický pud. Tyto vlastnosti přibližují vlka člověku. My, lidé, máme taktéž schopnost být součástí společnosti a ztělesňovat přitom své individuální sny a ideje.

Lidé tohoto znamení mohou své zkušenosti sdílet s druhými, jsou moudří a mají velmi silnou intuici. Jejich intuice obsahuje odpovědi nebo učení, které právě potřebují oni nebo někdo z jejich okolí. Když pocítí, jak v nich ožívá vlk, budou si možná přát sdělit své poznání, ať již písemnou formou nebo přednáškami, které pomohou ostatním lépe pochopit jejich jedinečnost nebo cestu životem.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama