zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Indiánské horoskopy


Podle pradávné legendy se člověk rodí zároveň s devíti zvířaty. Nesou s sebou vědomosti a poslání, jež mu pomáhají k lepšímu pochopení životní cesty a k sebepoznání. Tato zvířata jsou mu prospěšná po celý život. Indiánský horoskop nám nabízí jeden možný náhled na člověka a jedno jeho zvíře.Husa

Lidé narození v tomto znamení mají racionální přístup k životu, rádi dodržují řád, cítí stabilitu a jistotu a jdou za svým vytyčeným cílem.

Husu si často můžeme představit jako těžkopádného a pomalého ptáka. Je třeba si však uvědomit, že i když to huse trvá možná déle než ostatním ptákům, nakonec se jí vždy podaří vzlétnout. Je schopna podat obdivuhodné výkony, je neúnavná. Za svým cílem dokáže doletět hodně daleko.

Stejný přístup k životu mají lidé narození v tomto znamení. Dokáží překvapit ohromnou sílou a odhodláním, se kterým přistupují k životu. Jejich přednosti však nespočívají v okamžitých rozhodnutích a spontánních reakcích. Naopak, dají si načas, záležitost proberou ze všech stran, zváží všechny alternativy. Pokud už se k něčemu odhodlají, jdou za svým záměrem přímo. Jsou to houževnatí, pracovití a cílevědomí lidé. Často se stává, že si stanoví příliš obtížně dosažitelný cíl, ne však nesmyslný či pošetilý.

Jsou to tvrdohlaví, umínění a ctižádostiví lidé. Jsou velmi pilní a úspěch se u nich dostaví sice později, ale stojí na pevných a prověřených základech. Raději udělají jednu věc, avšak pořádně, než by se pustili do řešení více problémů, o nichž ví, že je stejně nedotáhnou do konce.

Ve většině případů raději řídí své okolí ze zákulisí, ale vždycky existuje výjimka, která potvrzuje pravidlo. Narodili se pro povolání, kde mohou druhým radit, jestliže samozřejmě nezaměstnávají jen sami sebe, a kde mohou použít obrovský zásobník zkušeností, aby je uchránily před případnými omyly.

Jistota v zaměstnání je pro ně zakotvenou lodí v přístavu. Žádné vzdušné zámky je neuchvátí. Husy jsou šťastné jedině tehdy, když jsou zapojené do pracovních vztahů takovým způsobem, který je dopraví na úplný vrchol hory zvané kariéra, kam směrují od svého dětství. O tom není pochyb.

Nezapomínej, že jsou i jiné věci, než jen práce. Neuškodí to občas si užít, odpočinout a ze své disciplinovanosti občas trochu slevit. Uvědom si svoji touhu poznat záležitosti nadpřirozené a mystické. Jsi o sobě velice přesvědčena a žádáš za svou dovednost uznání. Což kdyby se lidé dozvěděli, že všechno je jen ješitnou škraboškou.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama