zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Indiánské horoskopy


Podle pradávné legendy se člověk rodí zároveň s devíti zvířaty. Nesou s sebou vědomosti a poslání, jež mu pomáhají k lepšímu pochopení životní cesty a k sebepoznání. Tato zvířata jsou mu prospěšná po celý život. Indiánský horoskop nám nabízí jeden možný náhled na člověka a jedno jeho zvíře.Had

Symbol Urobora, posvátného hada požírajícího vlastní ocas, je znám z kultur celého světa. Had byl představitelem božskosti, původního chaosu, věčného koloběhu vzniku a zániku, počátku a konce. Byl symbolem solárním i lunárním, ztělesněním světla i temnoty, dobra i zla, moudrosti i slepé vášně. Spojoval mužský i ženský princip, vodu a zemi. Rozeklaný hadí jazyk byl spojován s licoměrností a klamnými sliby. Byl symbolem temných, pekelných mocností, ztělesněním ďábla, kterého Bůh pokoje rozšlape nohama učedníků.

Lidé tohoto znamení mají rádi změnu, dokáží využívat ke svému životu základní energii a hledají stále všechna skrytá tajemství.

Čeká tě přirozené zkoumání tajemství života. Možná si vzpomeneš na životy minulé a dokážeš i poznat minulé životy ostatních. Tvojí velkou předností je silná psychická energie a tvořivá síla.

Máš úžasnou možnost začít svůj život znovu od nuly, z čistého listu, od začátku. Pokud postavíš svůj život na pevných základech, pomůže ti to stabilizovat osobní pochopení osudového předurčení, vlastní individuality, smyslu a účelu životní dráhy.

Využívej všech svých praktických dovedností a udržuj i svůj domov v útulném a dobrém stavu. Možná tebe i druhé jednou překvapí hloubka tvého citu. Můžeš mít i úspěch v podnikání či nějaké řemeslné činnosti.

Pozor na úzkostlivost, melancholii a deprese. Protože máš tendenci brát život příliš vážně, působíš stydlivě a těžko se k tobě proniká. Jako si had svléká svoji kůži, můžeš se i ty zbavit svých iluzí a omezení. Dokážeš pak plně využít svoji životní sílu a dosáhnout celistvosti. Nebraň se změně a přijímej moc životní síly ohně. Zamysli se, zda ve tvém životě nenastává období změn, které by měly vést k lepšímu.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama