zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Indiánské horoskopy


Podle pradávné legendy se člověk rodí zároveň s devíti zvířaty. Nesou s sebou vědomosti a poslání, jež mu pomáhají k lepšímu pochopení životní cesty a k sebepoznání. Tato zvířata jsou mu prospěšná po celý život. Indiánský horoskop nám nabízí jeden možný náhled na člověka a jedno jeho zvíře.Sokol

V mýtech a legendách sokol téměř vždy představoval slunečního ptáka a byl atributem všech slunečních bohů. Symbolizoval nebe, moc, královskou důstojnost a ušlechtilost. Také mu byly přisuzovány kvality jako úsilí a touha, vítězství a stoupání všemi úrovněmi. Stejně jako orel byl považován za bytost schopnou vyletět ke slunci a hledět do něj bez mžourání. Ztělesňoval svobodu a naději pro všechny, kteří žijí v morálním či duchovním poddanství. Pro svou rychlost, bystrý zrak a statečnost býval také důležitou postavou, často hrdinou řady pohádek a bajek.

Lidé ve znamení Sokola jsou přesní, mají vynikající vidění, pozorovací schopnosti, jsou stateční a dokáží moudře využívat příležitosti. Člověk– Sokol, díky svému vynikajícímu zraku je pravým mistrem v pozorování okolí. Pro něho by měl mít sebemenší úkol smysl, i když je třeba skrytý. To, že si dokáže vážit všeho, ale hlavně svých schopností, mu pomůže s lehkostí zdolávat těžké chvíle a s neobyčejnou elegancí překonávat "přemety života".

Využij své odvahy, tvořivosti i dlouhodobé paměti. Na základě zkušenosti si vytvoř vyhraněný názor na to, co je pravdivé, a tak dosáhneš opravdové moudrosti. Nauč se dobře využívat své dary a pracovat se svojí energií, máš výborné předpoklady dosáhnout na své životní cestě velké pokroky.

Pokud budeš věnovat příliš mnoho pozornosti detailům, budeš zapomínat na to hlavní a zatížíš tím své okolí i sebe sama. Pozor na své sliby, dodržuj je, snaž se být zodpovědný a ne marnotratný. Dej si pozor, abys nepromarnil nějakou jedinečnou příležitost. Věř, že poznáš, kdy je ten pravý čas, aby ses dozvěděl, že je potřeba vystoupit o schůdek výš a přehlédnout své dosavadní činy. Z této výšky pak uvidíš, co tě tak svazovalo a dělilo od volnosti a světla.

AFIRMACE:
Rozvíjím své pozorovací a tvořivé schopnosti pro rozvíjení duchovních vloh a vyšších hodnot. Nemusím být tak přísný ani k sobě, ani ke svému okolí.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama