zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Aztécké horoskopy


Jak nalézt své znamení? >>

Staří Aztékové vypracovali horoskopy založené na určitém počtu stálic umožňujících vypočítat dráhy Slunce, Měsíce a planet. Domnívali se, že znamení, v němž se každý jedinec narodil, určovalo celý jeho osud i jeho cestu na onen svět. Hadači měli obrovskou moc, protože žádná individuální ani kolektivní činnost nezačínala bez příznivého vyjádření těchto specialistů na budoucnost. Zároveň nahrazovali vědce, psychology i kněze.

Aztékové obzvlášť uctívali planetu Venuši, velkého opeřeného hada - boha Quetzalcoatla. Jako jitřenka a zároveň večernice byla Venuše symbolem života a smrti.

Aztécký horoskop se zakládal na časovém úseku 20 znamení a obsahoval následující symboly:
Krokodýl    Opice    Vítr    Osel    Dům    Rákos    Ještěrka    Jaguár    Had 
Orel    Smrt    Sup    Jelen    Zemětřesení    Králík    Chalcedon    Voda    Déšť 
Pes    Květina   

Nevíte jaké jste znamení?
Zadejte své datum narození:  (př. 5.12.1973)
 


Déšť

Bezuzdnost versus „pěkně pomalu“. Déšť je citlivý, soucitný, má dobré nápady a bujnou fantazii, která vede k uměleckému nadání. Má pocit, že neví, jak se zbavit obtíží ve svém životě, jelikož nedokáže najít příčinu současných potíží. Pokud se nechá pohánět bezuzdností, má tendence opájet se pocitem moci, když se všechno odvíjí dle jeho představ. Nedovoluje volný průchod svým emocím, které se potom projeví depresí nebo agresivitou. Není ochoten spolupracovat ani vyslechnout názor druhého. Je netrpělivý, sebestředný a vyhledává konflikty. V případě, že vnímá to své „pěkně pomalu“, dokáže uplatnit usměrněně sám sebe, je citově vyrovnaný, rozvážný a nepřehání. Dokáže sloužit druhým i životu bez zištných úmyslů. Žije duchovně, a přitom se zabývá lidskými záležitostmi. Rozhoduje se něco dělat, protože tím zkouší sám sebe. Umožní, aby život i uzdravení probíhalo svým vlastním tempem.

Lidé narození v tomto znamení mají často pocit, že jejich život ovládá bouře. Podle starých Aztéků jsou sužováni problémy předků, tzn., že jejich život je zatížen karmickou minulostí a následkem toho jsou k nejrůznějším potížím náchylní více než druzí.

Poselství pro déšť: Poselství pro tebe je jednoznačné: Jdi cestou vlastních emocí. Odlož na chvíli rozum a racionalitu stranou a chovej se zcela intuitivně. Najdi své vnitřní dítě, nech ho, ať se vyjádří, dovol mu žít. Možná si chce hrát. Možná však touží po patřičné úctě a přeje si, abys ho bral vážně. Působí to téměř, jako by ses měl naučit být svému vnitřnímu dítěti, resp. někomu ze svého okolí, matkou.
Tvou cestu ukončí objetí vnitřního dítěte, jeho pochopení, život v harmonii. Dopracuješ se ke kousku domova, svého rodného hnízda, vrátíš se k době domů, ke svým citům, svému ženskému aspektu. Najdeš bezpečí a jistotu sám v sobě.

Partneři: Voda, Králík.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama