zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Aztécké horoskopy


Jak nalézt své znamení? >>

Staří Aztékové vypracovali horoskopy založené na určitém počtu stálic umožňujících vypočítat dráhy Slunce, Měsíce a planet. Domnívali se, že znamení, v němž se každý jedinec narodil, určovalo celý jeho osud i jeho cestu na onen svět. Hadači měli obrovskou moc, protože žádná individuální ani kolektivní činnost nezačínala bez příznivého vyjádření těchto specialistů na budoucnost. Zároveň nahrazovali vědce, psychology i kněze.

Aztékové obzvlášť uctívali planetu Venuši, velkého opeřeného hada - boha Quetzalcoatla. Jako jitřenka a zároveň večernice byla Venuše symbolem života a smrti.

Aztécký horoskop se zakládal na časovém úseku 20 znamení a obsahoval následující symboly:
Krokodýl    Opice    Vítr    Osel    Dům    Rákos    Ještěrka    Jaguár    Had 
Orel    Smrt    Sup    Jelen    Zemětřesení    Králík    Chalcedon    Voda    Déšť 
Pes    Květina   

Nevíte jaké jste znamení?
Zadejte své datum narození:  (př. 5.12.1973)
 


Jelen

Povrchnost versus intuice. Jelen je vůdce, je silný a dominantní. Žije naplno, intenzivně a rázně. Někdy se u něho projeví neschopnost věřit své intuici, pak nedbá na to, co se skrývá pod povrchem. Není ochoten zkoumat nevědomí. Má odpor k ženám. Má tajnůstkářské chování. Žije povrchně. Pokud se rozhodne naprosto důvěřovat své intuici, změní se mu zcela jeho život. Hledá skrytá poznání prostřednictvím snů, představ, pocitů, umění, tarotu, astrologie apod. Dojde tak k vyvážení jeho intelektu a intuice.

Pokud tito lidé nezneužívají svých nevšedních vloh a psychických schopností, stávají se vůdčími osobnostmi své doby.

Poselství pro jelena: Odmítáš svou současnou pozici v životě, své podřízené postavení v různých životních situacích. Nejsi schopen pokory, kterou si nepřipouštíš. Máš sklon svalovat vinu na jiné a dokonce je klamat ve snaze zachovat si čistý štít. Tímto způsobem se zaplétáš do vlastních projekcí, které se však k tobě vracejí. Napřímený ukazovák totiž nakonec ukazuje přece jen na tebe. Dokud se budeš snažit zbavit viny, nikdy se domů nedostaneš…
Bude to trpké sousto, ale nic jiného než zakousnout se do kyselého jablka ti nepomůže. Přizpůsob se vlastním životním podmínkám a vlastní životní skutečnosti. Spokoj se s tím zdánlivě "málem", co ti život nabízí a stanov si pro začátky "nižší" laťku. Přijmi prostě sám sebe. Poslouchej svůj rozum a stejně tak i srdce, city, či vášně. Přijmi zodpovědnost za svá rozhodnutí.

Partneři: Sup, Zemětřesení.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama